Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Введення

Бізнес-школа "Альянс Манчестер" є однією з перших двох бізнес-шкіл Великобританії, створена в 1965 році), і в даний час є найбільшою школою бізнесу та управління в університеті в Великобританії.

Манчестер визнаний своїми оригінальними мислителями: наша довга і горда історія досконалості досліджень продовжує дух інновацій та досягнень, за якими місто славиться.

Ми знаємо, що єдиного дослідження світового класу недостатньо, і ми бачимо, що наше оригінальне мислення застосовується для впливу на бізнес та управління, уряд та громади.

Ми надаємо бізнес-освіту та управлінську освіту світового рівня для студентів, аспірантів, досвідчених фахівців, а також тих, хто має академічні та дослідницькі амбіції, орієнтовані на кар'єру. Альянс MBS забезпечує оригінальне мислення та навчання, поінформоване сучасним комерційним середовищем.

Можливість працевлаштування включена в навчальну програму. Служба професійної кар’єри Alliance MBS тісно співпрацює зі службою кар’єри Манчестерського університету, надаючи студентам доступ до великої кількості організацій, які відвідують заходи в кампусі. Університет є першим у Великобританії, який найбільше орієнтується на провідних роботодавців-випускників (The High Fliers Report, 2022).

Акредитація:

  • Альянс MBS є частиною невеликої та відбіркової групи інституцій у всьому світі, акредитованих усіма трьома основними органами - AACSB International, AMBA та EQUIS.
  • Уряд Великобританії (HEFCE) називає можливості Альянсу MBS викладання як "Відмінно", найвищої категорії.

Міжнародна школа:

  • Ми маємо велику глобальну мережу, в якій присутні в Бразилії, Китаї, Гонконгу, Сінгапурі та ОАЕ.
  • Наші магістерські курси поєднують в собі академічну майстерність з акцентом на практиці ведення бізнесу та менеджменту. Крім того, наші студенти спілкуються з однокласниками з більш ніж 65 національностей.
  • Вступ до нашої студентської спільноти та понад 300 фахівців, науково-дослідних працівників допоможуть підготувати випускників до глобального бізнес-середовища та сьогоднішнього ринку праці.

Рейтинги

Ми посідаємо друге місце у рейтингу бізнес-досліджень Великобританії (дослідження бізнесу та менеджменту, REF 2014), а останнє опитування Financial Times поставило нас на 4-те місце у Великобританії, 10-те в Європі та 30-те у світі.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

Запитання