Keystone logo
Business Project College MS Стратегічне управління, бізнес-стратегія
Business Project College

MS Стратегічне управління, бізнес-стратегія

Puteaux, Франція

24 Months

Французький

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 8 190 *

На кампусі

* MS 2 | MS 1: 7790 євро

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ms Strategic Management, Business Strategy пропонує детальніше ознайомитися з кількома напрямками, необхідними для безперебійної роботи вашого проекту. Завдяки просунутим модулям курсу разом із засновниками бізнесу та керівниками команд ви, наприклад, переглянете передову управлінську практику, щоб керувати всіма ситуаціями у своєму житті як підприємця; все з міжнародним фокусом для підготовки тих, хто хотів би вести бізнес за кордоном.

Курс також дасть вам можливість ближче ознайомитися з усіма фінансовими аспектами розробки проекту, звернувшись до фандрейзингу, а також фінансових і бухгалтерських концепцій, необхідних для опанування вашої майбутньої структури.

Окрім цих практичних інструментів, тренінг розширить ваше уявлення про підприємництво, даючи вам знати про особливості цього статусу з соціологічної точки зору; важливий підхід для забезпечення особистого балансу у вашій пригоді.

Таким чином, ви вийдете з курсу, готового втілити свої ідеї в життя, скориставшись підтримкою команд бізнес-проектного коледжу, що дозволить вам поставити ваш особистий проект у центр цих двох років Ms, мета — працювати якомога швидше якомога конкретніше за вашою концепцією.

Certification

Це навчання веде до отримання титулу* «Менеджер організації» (RNCP38825*) – зареєстровано на рівні 7 Національного каталогу професійних сертифікатів згідно з рішенням France Compétences від 23 березня 2024 р. – видано Інститутом соціального менеджменту.

* Титул наразі реабілітований

Студенти мають можливість підтвердити один або кілька блоків навичок під час навчання.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Program delivery

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр бізнес-стратегії лідерства та змін
    • Academic City, Сполучені Арабські Емірати
  • Магістр наук зі стратегічного менеджменту та маркетингу
    • Msida, Мальта
  • Міжнародний магістр безпеки, розвідки та стратегічних досліджень
    • Trento, Італія