Keystone logo
© TESS
Business Project College

Business Project College

Business Project College

Введення

Майбутнє за вашими проектами

Business Project College допомагає студентам розвивати свої навички та отримати знання, необхідні для відкриття та ведення власного бізнесу. Ми впевнені, що підприємництво є однією з рушійних сил економічного зростання, і ми прагнемо навчати лідерів завтрашнього дня.

Наша навчальна програма наголошує на практиці, надаючи студентам практичні можливості навчання на основі проектів. Студенти мають можливість працювати над реальними проектами, отримувати підтримку від досвідчених підприємців і розвивати свою професійну мережу.

Ми також пропонуємо комплексну підтримку, щоб допомогти студентам перетворити свої ідеї на реальні проекти. Ми надаємо їм такі ресурси, як наставники та інкубатори, щоб допомогти їм почати та розвивати свій бізнес. Таким чином, кожен учень може включити власний проект у шкільну програму.

Наші студенти вивчають не лише основи управління бізнесом, але й мистецтво інновацій, творчості та вирішення проблем. Ми заохочуємо наших студентів мислити нестандартно та шукати нові шляхи до успіху.

Незалежно від того, чи ви студент, який захоплюється підприємництвом, чи професіонал, який шукає нових навичок, Business Project College пропонує практичне, динамічне та захоплююче навчання, щоб досягти успіху у світі бізнесу.

Особливості кампусу

Business Project College має приміщення в Нантері, а також у Великій арці Парижа Ла Дефанс, символічній пам’ятці найбільшого європейського ділового району, на кампусі освітньої мережі Collège de Paris.

Численні інсталяції та обладнання останнього покоління на місці дозволяють нашим студентам продовжити захоплюючий освітній досвід у справжньому храмі творчості. У цьому сенсі особисті проекти дійсно мають своє місце в школі і навіть є основою нашого викладання.

У цьому кампусі кількох шкіл зосереджено кілька закладів-членів Collège de Paris. Там ви познайомитеся зі студентами шкіл бізнесу, цифрових технологій, мистецтва, моди чи навіть фінансів, з якими іноді працюватимете під час основних тижнів, що дозволить вам поєднати свої різні ноу-хау та навички для створення спільних проектів з високою доданою вартістю.

Місце: квартира

Business Project College і Collège de Paris створили неподалік від кампусу La Défense робочий простір, присвячений студентам та їхнім проектам: квартиру .

У заспокійливій та дружній атмосфері, що забезпечує необхідне базове обладнання (принтер, комп’ютери, камери тощо), ви матимете можливість працювати над своїми проектами у своєму власному темпі разом з іншими керівниками проектів, включаючи динаміку роботи. відповідати вашим цілям.

  Прийом

  Бажаєте подати заявку на завершення курсу в Business Project College ?

  Заповніть форму нижче, щоб розпочати процедуру вступу та пройти наш тренінг з підприємництва та управління проектами.

  Наші консультанти швидко зв’яжуться з вами, щоб обговорити ваш проект і взяти участь у вступній сесії.

  Заявки приймаються протягом року на наступний навчальний рік на основі тесту, індивідуальної мотиваційної співбесіди та вивчення навчальної справи.

  Розташування

  • Puteaux

   1 Parvis de la Défense - Grande Arche Paris La Défense , 92044, Puteaux

  Запитання