Bukkyo University

Bukkyo University

Bukkyo University

Введення

З моменту свого заснування в 1868 році Bukkyo University був науково-дослідним університетом, орієнтованим на студентів, який надає високоякісний освітній досвід, одночасно здобуваючи нові знання шляхом викладання, досліджень та міждисциплінарних та залучених стипендій.

Ми надали студентам знання, розуміння, навички та досвід, щоб стати лідерами для загального блага. Спираючись на вчення Готама-Будди та преподобного Хонена, засновника буддизму чистої землі, Bukkyo University є явно глобальним у світогляді та різноманітним у перспективах, який зараз представлений студентами (як вітчизняними, так і іноземними), викладачами та співробітниками .

Bukkyo University черпає своє основне натхнення з вчення Будди та преподобного Хонена як джерела мудрості. Будучи всеосяжним університетом, заснованим на основних цінностях преподобного Хонена, засновника буддизму Чистої Землі, ми навчаємо студентів критично мислити, діяти позитивно, ефективно спілкуватися, досягати успіхів у професійній діяльності та керувати етично.

Розташування

  • Kyoto

    Kyoto, Японія

    Запитання