Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Введення

Багаті традиції Коледжу мистецтв і наук складають серце навчальної програми гуманітарних наук Бакнелла. Від астрономії, історії мистецтва та нейронауки до економіки, східноазіатських студій та музики, наші студенти досліджують свої пристрасті та відкривають нові інтереси, коли вони отримують різні точки зору на складний світ. Вони обирають з десятків спеціальностей та сотень курсів з мистецтв та гуманітарних наук, соціальних наук та природничих та математичних дисциплін.

Наші професори захоплені своїми професіями та прагнуть допомогти студентам глибоко копатись та встановлювати захоплюючі інтелектуальні зв'язки. Наші випускники оснащені навичками критичного мислення, спілкування та міжкультурного розвитку, до яких прагнуть роботодавці. Не менш важливим є те, що вони отримують міцну основу для допитливості, досліджень та особистої реалізації на все життя, готуючись вийти на світ і зробити світ кращим.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Lewisburg

  Dent Drive,One, 17837, Lewisburg

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання