Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Введення

Уїлок-коледж офіційно об'єднаний з Бостонським університетом. Важливим аспектом цього злиття було створення Бостонського університету Уїлок-коледжу освіти та розвитку людини, нового коледжу Бостонського університету, який поєднує в собі багато ресурсів та програм колишнього Уїлок-коледжу та Школи освіти Бостонського університету.

Як BU Wheelock, ми будемо прагнути утвердитися як провідна школа освіти серед наших однолітків. Ми зробимо це, підтримуючи академічну досконалість та успіх серед наших студентів, будуючи викладацький склад, науково-педагогічний та клінічний досвід якого не має собі рівних, а також формуючи значні партнерські стосунки з громадами та організаціями, які поділяють наше бажання служити учням різного віку і фони найкраще.

Протягом цього процесу та всіх наших зусиль ми спиратимемось на історичну спадщину засновника Уїлок-коледжу Люсі Вілок і вищу репутацію Школи освіти БО.

Всі наші програми занурюють вас у спеціальні знання, унікальні для кожної дисципліни чи галузі, та надають професійні навички, необхідні для того, щоб стати чудовим педагогом. Ми робимо все на крок далі завдяки підтримці та наставництву впродовж Вашого польового досвіду як на місцевому, так і на міжнародному рівні в міських та приміських класах.

Розташування

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    Запитання