Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Введення

У Коледжі комунікації Бостонського університету ( BU COM ) ви отримаєте навички розповіді, щоб формувати світові розмови. Ви можете навчитися створювати документальний фільм або кодувати інтерактивний веб-сайт. Повідомте про найсвіжіші новини або розробіть рекламну кампанію. Створіть рекламу або напишіть сценарій. Або, можливо, ви можете вивчити, як розповідають історії, заглибившись у сили, що рухають нові ЗМІ, які впливають на наше мислення та дії.

Незалежно від вашої уваги, ви будете керуватися нашими викладачами світового класу - приголомшливими викладачами, що працюють у своїх галузях. Серед них: відзначені нагородами журналісти, керівники агентств та директори мережевого телебачення.

Звичайно, недостатньо лише навичок спілкування. Якість того, що ви спілкуєтесь, має бути високим, а це вимагає глибших знань. Ось чому ви також зможете проникнути свіжим досвідом та розвинути глибше розуміння різних предметів у провідних експертів Бостонського університету. Акредитований престижною Асоціацією американських університетів, Бостонський університет навчає студентів вже більше 150 років.

Яка б область комунікацій вас не цікавила, Коледж комунікацій Бостонського університету надає можливості, професорам, мережі та середовищу для досягнення ваших кар’єрних амбіцій.

Як коледж, який випускає одних з найдинамічніших, інноваційних лідерів у всьому, починаючи з розваг, закінчуючи рекламою і закінчуючи журналістикою, ми дуже пишаємося своєю роллю і продовжуємо відігравати роль у формуванні світу спілкування.

Розташування

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    Запитання