Brown University

Brown University

Brown University

Введення

Браун є провідним дослідницьким університетом, який відрізняється своїм навчанням, орієнтованим на студента, і глибоким почуттям цілі. Наші студенти, викладачі та співробітники керуються ідеєю, що їхня робота матиме вплив у світі. Браун, заснований у 1764 році, є провідним дослідницьким університетом, де працюють всесвітньо відомі викладачі, а також інноваційний навчальний заклад, де цікавість, творчість та інтелектуальна радість студентів керують академічним успіхом.

Дух відкритого навчального плану бакалавра наповнює кожен аспект університету. Браун — це місце, де сувора наука, вирішення складних проблем і служіння суспільному благу визначаються інтенсивною співпрацею, інтелектуальними відкриттями та роботою, що виходить за межі традиційних кордонів. Провіденс, штат Род-Айленд — будинок Брауна протягом більш ніж двох з половиною століть — це яскраве місце для життя, роботи та навчання, стимулюючий центр інновацій і місто, багате культурним розмаїттям.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • College Hill

    College Hill, США

    Запитання