Keystone logo
Brno University of Technology

Brno University of Technology

Brno University of Technology

Введення

Технологічний університет Брно (АЛЕ)

Що робить Брно таким особливим?

Поєднання своєї технологічної індустрії з величезним потенціалом зайнятості, шанованою у світі архітектурою, починаючи від приголомшливих історичних палаців до функціональних ювелірних виробів, як-от відомих виставлених ЮНЕСКО віл Тугендхат, та послуг, що надаються громадянами, - це лише декілька елементів для всіх, хто шукає сучасний спосіб життя перспектива Жителі та гості знаходять, що Брно також є дуже безпечним місцем проживання.

Беручи до уваги стратегічне розташування міста Брно в Центральній Європі, легко подорожувати за кордон та отримати натхнення від сусідніх країн. Красиві пейзажі, сусідній моравський карст та унікальні культурні, народні та виноробні традиції в Південно-Моравському краї вражають відвідувачів, які шукають відпочинок і активно займаються відпочинком.

Чому варто навчатися в Технологічному університеті Брно?

 • більш ніж сто років традиція, заснована в 1899 році
 • більше 55 бакалаврів, магістрів і докторів філософії. програми англійською мовою
 • Міжнародний студентський клуб, член студентської мережі Erasmus - програма для знайомств та семінар для міжнародних студентів
 • чудові спортивні споруди (стадіон олімпійського стандарту) з широким спектром спортивних заходів на замовлення
 • найбільші студентські зали резиденції в Брно
 • співробітництво в галузі досліджень та розвитку (IBM, FEI, Honeywell, Bosch, Siemens, Škoda Auto та ін.)
 • центри досконалості (Центральноєвропейський технологічний інститут, IT4Innovations)
 • сприятливе розміщення в рейтингах світового університету QS та рейтингів світового університету

Технічний університет Брно (BUT) є другим за величиною технічним/інженерним університетом у Чеській Республіці та одним із провідних навчальних, наукових та дослідницьких закладів у Центральній Європі. Його традиція сягає 1899 року, більш ніж 125 років потому, університет налічує 17 000 студентів. Сьогодні АЛЕ має вісім факультетів і три університетські інститути, п’ять регіональних дослідницьких центрів (AdMaS, CVVOZE, MRC, NETME, SIX) і є частиною два центри передового досвіду (CEITEC, IT4Inovation).

Факультети

 • Архітектурний факультет - Ф.А.
 • Факультет бізнесу та менеджменту - ФБМ
 • Факультет будівництва - FCE
 • Хімічний факультет - FCH
 • Факультет електротехніки та зв'язку - FEEC
 • Факультет образотворчого мистецтва - FFA
 • Факультет інформаційних технологій - ФІТ
 • Факультет машинобудування - FME

Університетські інститути

 • Інститут судової інженерії - IFE
 • Центральноєвропейський технологічний інститут - CEITEC
 • Центр спортивних заходів - CESA

АЛЕ програми охоплюють не тільки інженерні, а й галузі природничої науки, архітектури, образотворчого мистецтва, інформатики та економіки, з сильним міждисциплінарним акцентом та тісним зв'язком з промисловою сферою. Завдяки найсучаснішим дослідницьким можливостям та академічному досвіду, але має відмінну репутацію серед студентів та професіоналів.

Технічний університет Брно одним із перших у Чеській Республіці отримав сертифікати ECTS та DS Label. Обидва сертифікати є доказом того, що BUT відповідає критеріям ЄС у сфері вищої освіти, і, крім того, вони роблять значний внесок у розширення мобільності та підвищення інтернаціоналізації університету.

Університет співпрацює як з ЄС, так і з партнерами поза ЄС (наразі має понад 600 угод) і бере участь у різноманітних програмах мобільності (Erasmus+, CEEPUS, Aktion, EEA та Norway Grants тощо). Довгостроковий план університету полягає в зміцненні його позиція серед провідних, міжнародно шанованих дослідницьких університетів. Тому міжнародна співпраця є одним із стратегічних пріоритетів Технологічного університету Брно. Щоб мати можливість досягти цієї мети, BUT здійснює, з одного боку, діяльність, спрямовану на залучення більшої кількості іноземних студентів, а з іншого боку, наймає дослідників і викладачів з-за кордону. Будучи членом Європейської асоціації університетів (EUA), CESAER та інших організацій, BUT бере активну участь у спільних проектах і заходах.

BUT довгостроково співпрацює з провідними міжнародними компаніями, такими як Škoda Auto, Siemens, FEI, Honeywell, Bosch і IBM. BUT пов’язує ці компанії зі студентами, які мають можливість проходити стажування, пов’язане з їхньою сферою навчання. або навіть бути під наглядом експертів галузі під час роботи над своїми дисертаціями. Пропозиціями роботи діляться як зі студентами, так і з випускниками. Університет пропонує широкий спектр видів спорту в спортивному центрі CESA, який є одним із найкраще обладнаних центрів у Чеській Республіці зі стадіоном олімпійського стандарту. Для студентів BUT більшість спортивних заходів є безкоштовними.

АЛЕ має найбільшу кількість студентів у всіх університетах Брно. Витрати на проживання в студентських залах університету - близько 170 євро на місяць, в кожній кімнаті - високошвидкісний Інтернет. Майже всі послуги знаходяться в безпосередній близькості від кампуса - їдалень, кафе, спортивних майданчиків, міжнародного студентського клубу та університетських клубів. АЛЕ гуртожитки були серед трійок кращих у конкурсі на кращі зали проживання в Чеській Республіці, що свідчить про їхню якість. Більшість університетських будівель розташовані в університетському містечку (Pod Palackeho Vrchem) у північній частині міста Брно.

В університеті існує безліч закладів харчування на факультетах та студентських залах, які включають кафе, ресторани, піцерії, кафе, бари та закусочні. Існує широкий вибір меню у вигляді гарячих та холодних, замовлених на замовлення, особливих дієт і вегетаріанських страв у кафетеріях та ресторанах. Існує комп'ютеризована система харчування для онлайн-замовлення та безготівковий платіж за допомогою карт студентів.

Розташування

 • Brno

  BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Antonínská 548/1 601 90 Brno Czech Republic, , Brno

Запитання