British Columbia Institute Of Technology BCIT

British Columbia Institute Of Technology BCIT

British Columbia Institute Of Technology BCIT

Введення

На відміну від коледжу чи університету, Технологічний інститут Британської Колумбії пропонує практичну, прикладну освіту з викладачами, які мають безпосередній, практичний досвід у своїй галузі.

З моменту випуску нашого першого класу в 1966 році наша історія відображає еволюцію економіки Британської Колумбії. Наш заклад завжди був на передовій технологій, і ми пишаємось своїм внеском у формування робочої сили провінції.

Понад 50 років ми задовольняємо потреби промисловості та готуємо майбутніх лідерів та мінників у різних галузях - і наша робота, як і їх, ніколи не виконується.

Провідне бачення BCIT

У BCIT наша команда керівників працює над тим, щоб спрямовувати заклад до його мети: якісної освіти, яка спрямовує випускників до значущої кар’єри, яка має перспективу.

У рамках нашого Стратегічного плану на 2019–2022 роки ми маємо три основні зобов’язання: бути орієнтованою на людей організацією, яка забезпечує надійну прикладну освіту в майбутньому, та посилити наш вплив за допомогою глобально пов’язаних зв’язків.

Розташування

  • Burnaby

    Willingdon Avenue,3700, V5G 3H2, Burnaby

    Запитання