© Eva Dang
Brighton and Sussex Medical School

Brighton and Sussex Medical School

Brighton and Sussex Medical School

Введення

Brighton and Sussex Medical School пропонує динамічну, інноваційну бакалавратську програму, що присуджується університетами Брайтона та Суссекса, яка підготує вас до широкого спектру кар’єрних можливостей, як тільки ви отримаєте кваліфікацію лікаря.

Ми також пропонуємо наукові ступені та викладали курси післядипломної роботи, спрямовані на працюючих лікарів та вищих медичних працівників.

129183_BSMS4.png

BSMS - це партнерство між університетами Брайтона та Сассекса, і, як таке, вигідно відмінні традиції університетів та спільні сили в галузі біомедичних наук, охорони здоров'я та професійної освіти.

Ми також тісно співпрацюємо з охороною здоров’я, а наша співпраця з місцевими лікарнями та клініцистами дає студентам раннє уявлення про практику роботи багатопрофільної команди.

129168_Brightonandsussex.png

BSMS став першим спільним для загальної задоволеності студентів на курсах медицини Англії в Національному опитуванні студентів у 2008 та 2009 роках. Цього року BSMS отримав 95% загальної задоволеності - другий за висотою для будь-якого вищого навчального закладу Великобританії.

Розташування

  • Brighton

    Brighton and Sussex Medical School BSMS Teaching Building University of Sussex , BN1 9PX, Brighton

    Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання