© Eli Haney, Northwest University photographer
Boyce College

Boyce College

Boyce College

Введення

Любіть Бога. Любов сусід.

Boyce College стоїть на Євангелії і з моменту заснування. Прихильність нашого факультету до Біблії та культурного залучення, разом з нашою яскравою культурою студентського життя та академічними програмами, забезпечать студентам вірність у всьому житті.

Умовні

Boyce College отримав свою назву від Джеймса П. Бойса, засновника та першого президента теологічної семінарії «Південна баптистка». Окрім того, що був державним діячем південних баптистів, Бойс прагнув внести інновацію у світ теологічної освіти, зробивши її більш переконливою, суворою та доступною. Це бачення богословської освіти, яке є біблійно-ортодоксальним, академічно складним і широкодосяжним, хоча і сформульовано понад 150 років тому, живе завдяки керівництву Р. Альберта Молера-молодшого, президента Південної семінарії та Boyce College .

Сьогоднішні студенти та випускники християнського коледжу зіткнуться із викликами, які попередні покоління не могли собі уявити. Під керівництвом Boyce College навчати студентів, які будуть служити церкві та залучати культуру до переконливого та біблійного світогляду, незалежно від викликів перед ними.

Вірування

Boyce College стоїть на конфесійному баченні, сформульованому засновником факультету в «Анотації принципів» та «Вірі і посланні баптистів».

Деномінаційна приналежність

Південна семінарія - агенція Конвенції Південної баптистки. Окрім надання значної фінансової підтримки семінарії, Конвенція також обирає Опікунську раду семінарії.

Акредитація

Південна семінарія - приватний некомерційний заклад, акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл при коледжах та Комісією з акредитації Асоціації теологічних шкіл у США та Канаді.Godsgirl_madi / Pixabay

holding hands, bible, praying

Суворий

Boyce College може похвалитися добре опублікованим викладачем, який стоїть на передових лініях євангельської стипендії, культурної активності та місцевого церковного керівництва. Така ж суворість, яку вони демонструють у власній стипендії, проходить у кожному класі, який вони викладають. Будучи конфесійною установою, Бойс здатний заповнити нішу серед християнських коледжів, будучи семінарійною установою, яка швидко тримає свої переконання.

Доступний

У Boyce College студенти можуть отримати доступ до якісної освіти у різних форматах, таких як навчання в кампусі, Boyce Online, Seminary Track, подвійне зарахування тощо. Ці формати готують учнів з усіх навчальних груп до того, щоб стати на слово Слово Боже в служінні чи покликанні, до якого Бог їх покликав.

Важливим аспектом для всіх програм та форматів програми Бойса є спільнота, яка є не просто контекстом навчальної програми, а є частиною самої навчальної програми. Студенти Boyce College живуть, поклоняються та зростають спільно один з одним, надаючи їм доступ до всіляких можливостей для навчання та розвитку.

Місія

Boyce College - це бакалавратна школа Південної Баптистської Духовної Семінарії. Як такий, він функціонує відповідно до заяви місії Південної семінарії:

Під пануванням Ісуса Христа місія Південної Баптистської духовної семінарії має бути повністю віддана Біблії як Слову Божому, Великій комісії як нашому мандату і бути слугою церков Південної баптистської конвенції навчаючи, навчаючи та готуючи служителів Євангелія до більш вірного служіння.

У рамках місії Південної семінарії метою Boyce College є проведення бакалаврських програм у біблійних дослідженнях для підготовки студентів до виконання завдання Великого Комісії в місцевих церквах, а також в установах та установах Південної баптистської конвенції.

Семінарія використовує євангельську науку з поважною залежністю від настанов Святого Духа, який свідчить про істинність Святого Письма. Південна баптистська духовна семінарія під керівництвом опікунської ради проводить свої програми в середовищі духовного виховання для розвитку християнських лідерів, включаючи провідників мирян, для різних служінь церков та конфесії. Програми семінарії спрямовані на розвиток компетенцій міністрів на рівні дошкільного, бакалаврського, професійного післядипломного, докторського та науково-дослідного рівнів. Семінарія також надає послуги особам, церквам та конфесійним організаціям через свої програми безперервної освіти для служіння.

У своїх освітніх та адміністративних програмах семінарія не дискримінує через расу, колір, етнічне чи національне походження, політичну орієнтацію, гандикап, вік чи стать.

Розташування

  • Louisville

    Lexington Road,2825, 40280, Louisville

Запитання