Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

Bowie State University College of Arts and Sciences

Введення

Університет Боуї будує сміливе майбутнє на гордій спадщині!

Заснований в 1865 році, штат Боуї є найстарішим історично чорним коледжем / університетом в штаті Меріленд і одним з десяти найстаріших у країні. Це також різноманітний університет, студенти якого, викладачі та співробітники, представляють багато етнічних та культурних культур.

Університет Боуї надає якісні та доступні освітні можливості для студентів, які прагнуть досягти та досягти успіху. На додаток до 23 спеціальностей для студентів, штат Боуї пропонує 20 програм магістратури, 14 сертифікатів та дві докторські програми з особливим акцентом на науці, технологіях, бізнесі, освіті та суміжних дисциплінах. Сприятливе академічне середовище дає студентам можливість критично мислити, робити нові відкриття, цінувати відмінності та виступати лідерами у високотехнічному, швидко мінливому глобальному суспільстві.

Центр природничих наук, математики та медсестер штату Боуі включає дослідницькі та навчальні лабораторії, гнучкі навчальні кабінети, крило для симуляції сестринської справи та повністю закриту теплицю. У штаті Боуї також знаходиться Центр образотворчих та виконавських мистецтв Steinway, оснащений найновішими технологіями для цифрових медіа-мистецтв та музичного виробництва.

Як член університетської системи штату Меріленд, штат Боуі дотримується місії системи - забезпечити високоякісні, доступні та доступні освітні можливості.

Штат Боуї знаходиться посеред одного з найбільш захоплюючих мегаполісів країни, недалеко від Вашингтона, округ Колумбія, і Балтімора. Водночас він може похвалитися безтурботним містечком на заміському лісовому урочищі площею 300 акрів. Університет, маючи сім залів для проживання, є центром цілодобового та студентського життя, проте він також пропонує зручні вечірні курси та онлайн-курси для зайнятих професіоналів, які прагнуть рухатися вперед у своїй кар’єрі.

Погляньте уважніше на штат Боуї: побачене вам сподобається.

Розташування

  • Bowie

    Jericho Park Road,14000, 20715, Bowie

    Запитання