Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

Введення

Чому Закон БУ?

Boston University School of Law є однією з найкращих юридичних шкіл країни з історією досконалості, починаючи з 1872 року. Наші викладачі постійно визнаються за виняткове навчання, видатну науку та трансформаційне наставництво. Маючи понад 25 000 випускників, які проживають у всіх 50 штатах і понад 100 країнах світу, наші випускники мають доступ до великої глобальної мережі, яка сприяє їхньому професійному успіху. Комплекс BU Law, що складається з найсучаснішої будівлі Самнера М. Редстоуна та прилеглої 17-поверхової вежі, розташований у центрі Бостона з видом на річку Чарльз.

Академіки

Курсова робота на BU Law, безсумнівно, є вимогливою. Але нагороди однаково впливові. Під керівництвом відомих досвідчених викладачів ви можете спробувати себе, вибравши з понад 200 курсів і семінарів, які можуть підготувати вас до різноманітних сфер практики — це одна з найглибших навчальних програм юридичної школи в країні. US News & World Report зарахував кілька наших програм до числа найкращих у країні, у тому числі Закон про охорону здоров’я (№5) та Інтелектуальну власність (№11). Ви також можете продовжувати вдосконалювати свій досвід в одній із чотирьох програм магістра права, 16 пропозицій подвійних дипломів або кількох програм сертифікації. Або отримайте міжнародне визнання в одній із 20 програм навчання за кордоном у 18 місцях по всьому світу. Іншими словами, BU Law пропонує вам не бракувати можливостей для розвитку — як юриста та особистості.

Різноманітність на юридичній школі BU

Відкритий для всіх із 70-х. 1870-ті роки.

З моменту заснування в 1872 році Boston University School of Law пропонує юридичну освіту всім кваліфікованим студентам незалежно від раси, статі чи релігії. Насправді ми були одними з перших, хто зробив це задовго до більшості шкіл, тому багато наших студентів стали «першими» у своїх галузях.

Мережа підтримки

Прагнення BU Law до різноманітного студентського колективу починається задовго до того, як ви приїдете в кампус, і поширюється далеко за межі закінчення навчання.

 • Перед школою: протягом літа ви зв’яжетеся зі старшокласником, який відповість на будь-які ваші запитання. Тоді ви можете відвідати Be Yourself Orientation, дводенну серію вітальних заходів для кольорових студентів, тих, хто ідентифікує себе як ЛГБТКІА, та їхніх союзників перед загальною орієнтацією.
 • Як студент: ви знайдете добре розвинену систему підтримки та наставництва, яка допоможе вам під час навчання в юридичній школі. Лише деякі з людей, які виступають для вас ресурсами, включають:
 • Викладацький склад: окрім вашого викладача, який допоможе вам прийняти академічні та професійні рішення, вам підберуть викладача, який має спільні особисті чи кар’єрні інтереси. У вас також може бути можливість виступити в якості наукового асистента або бути співавтором статті з професором, чиї конкретні наукові заняття збігаються з вашими.
 • Адміністратори: Дін Онвуачі-Вілліг проводить регулярні ратуші, робочі години та інші неформальні зустрічі як платформу для вашого голосу. Заступник декана з питань справедливості, правосуддя та залучення сприяє найму викладачів і навчанню відповідно до наших інституційних цінностей щодо справедливого освітнього досвіду. Дуже доступний офіс у справах студентів пропонує численні ресурси, як академічні, так і особисті, щоб підтримати студентів-юристів. І призначений директор BU Law із студентської різноманітності, справедливості та залученості присвятив себе розвитку спільноти, яка вітає різноманітних людей і широкий спектр вірувань, ідей та думок. Знайомтеся з директором із різноманітності, справедливості та залучення.
 • Студенти старших класів: BU Law відомий своєю надзвичайно дружньою спільнотою, і студенти старших класів є рушійною силою цієї репутації. Будь то ваш офіційний студентський консультант чи старший студент, який без запиту надсилає вам повідомлення електронною поштою, коли ви пропускаєте заняття, 2 і 3Ls піклуються про вас, чого можуть сказати не багато юридичних шкіл.
 • Студентські організації: BU Law налічує понад 30 студентських організацій, у тому числі дванадцять зацікавлених груп, які зосереджені на особистих питаннях, професійних чи особливих інтересах і соціальних інтересах. Ці групи часто проводять мережеві заходи з професіоналами в спільноті та випускниками, що приводить нас до...
 • Випускники: мережа BU Law, що налічує майже 25 000 випускників, які практикують у різних сферах по всьому світу, є основним ресурсом кар’єри. Ви будете працювати в парі з наставником випускників як 1L, щоб негайно скористатися вказівками та порадами щодо кар’єри людини, яка практикує в галузі, секторі чи географічному місці, яке вас цікавить.
 • Під час пошуку роботи: Офіс розвитку кар’єри та державної служби (CDO) тісно співпрацюватиме з вами, щоб визначити вашу кар’єру та кроки, які вам потрібно зробити, щоб підготуватися до неї. Ваш консультант з питань кар’єри, адвокат, який раніше працював у галузі права, яка вас цікавить, познайомить вас із нашими надійними програмами найму, нашою великою мережею випускників та багатьма іншими ресурсами щодо кар’єри, доступними для вас як студента права BU.
 • Як випускник: підтримка не закінчується після закінчення школи. Ви не тільки матимете величезну професійну мережу випускників BU Law, але CDO також продовжує підтримувати випускників у їхніх кар’єрних пошуках, а такі програми, як Програма допомоги у погашенні позик, пропонують прощення позик для випускників, які працюють у державному секторі.

Розташування

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

Програми

  Запитання