Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Введення

Розкрийте свій потенціал успіху, отримавши ступінь магістра в Вищій школі мистецтв і наук BU.

Ласкаво просимо! Arts & Sciences - це найбільший академічний підрозділ Бостонського університету, серце науково-дослідного університету світового класу. Наш викладач у Вищій школі мистецтв та наук - один із найповажніших у світі професорів, дослідників та професіоналів у своїх дисциплінах. Наші випускники ведуть інновації та дослідження та роблять вплив у своїх галузях . Наш кампус - Бостон, місто, яке живе з історією, культурою та різноманітністю, і наповнене потенціалом для зв’язків та кар’єри.

Кваліфікація для вступу

Ті, хто здобув ступінь бакалавра в акредитованому коледжі чи університеті або з еквівалентною міжнародною освітою, можуть подати заявку.

 • Ваша бакалаврська програма повинна включати вступні дослідження з гуманітарних, соціальних та природничих наук; проходження визначених курсів без кредиту може знадобитися для усунення недоліків.
 • Ви можете подати заявку на магістерську програму, якщо у вас є ступінь бакалавра (якщо ви маєте трирічний ступінь, вам може знадобитися закінчити однорічну магістерську програму або аспірантуру з відповідного предмета).
 • Ви не можете одночасно записатись на більш ніж одну випускницьку програму, якщо програми не є частиною затвердженої БУ комбінованої ступеня.
 • Якщо вам двічі відмовили у вступі на ту саму ступінь програми, ви повинні подати лист-схвалення для подання заявки від нинішнього директора аспірантури на кафедрі, до якої ви хочете вступити.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  25%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  10 до 1

Прийом

Кваліфікація для вступу

Можуть подати документи ті, хто отримав диплом бакалавра в акредитованому коледжі чи університеті або з еквівалентною міжнародною освітою.

 • Ваша програма бакалаврату має включати вступні студії з гуманітарних, суспільних та природничих наук; завершення зазначених курсів без кредиту може знадобитися, щоб компенсувати будь -які недоліки.
 • Ви можете подати заявку на магістерську програму, якщо у вас є ступінь бакалавра (якщо ви маєте трирічний ступінь, вам може знадобитися пройти однорічну програму магістратури або диплом аспіранта з відповідного предмета).
 • Ви не можете одночасно записатись на більш ніж одну випускницьку програму, якщо програми не є частиною затвердженої БУ комбінованої ступеня.
 • Якщо вам двічі відмовили у вступі на ту саму ступінь програми, ви повинні подати лист-схвалення для подання заявки від нинішнього директора аспірантури на кафедрі, до якої ви хочете вступити.

Візові вимоги

Будучи іноземними студентами та науковцями БУ, ви повинні подати заявку на отримання найбільш відповідної візи, яка дозволить вам в’їхати до США, щоб розпочати або відновити свою академічну діяльність. Тривалість візи буде змінюватися в залежності від вашої країни громадянства та вашої класифікації візи. Віза завжди повинна бути дійсною при в’їзді в США, але її термін дії може закінчитися після в’їзду в країну. Якщо ви покидаєте США в середині своєї академічної діяльності та плануєте повернутися до БУ за тією ж візовою класифікацією, щоб відновити ту саму академічну діяльність, вам потрібно буде переконатися, що ваша віза ще дійсна, або поновити її до того, як ви повернетесь до США.

Громадянам Канади не потрібно отримувати візу для в’їзду в США, але вони повинні виконувати всі інші необхідні процедури, наведені нижче, щоб в’їхати до США за відповідною імміграційною класифікацією.

Кроки

 1. Переконайтесь, що ваш паспорт дійсний
 2. Переконайтеся, що ваші імміграційні документи правильні
 3. Зверніться до найближчого посольства або консульства США, щоб подати заяву на візу
 4. Заплануйте зустріч з візою
 5. Підготуйте документи для візової співбесіди (Форма, DS-160 Інтернет-заява про неімміграційну візу, плата за подання заяви, Одна фотографія, паспорт, дійсний не менше шести місяців після передбачуваної дати в’їзду до США, додаткові документи)
 6. Будьте терплячі-обробка вашої візи може зайняти деякий час через дозволи безпеки
 7. У малоймовірному випадку відмови у видачі візи зверніться до ISSO
 8. Заплануйте свою поїздку до США

Стипендії та фінансування

Є багато можливостей знайти зовнішнє фінансування, а також інституційне фінансування для своєї освіти. Ми хочемо поділитися деякими конкретними кроками, які ви можете зробити, щоб знайти фінансування в BU. Від стипендій, до роботи в університетському містечку, до федеральних позик, є так багато можливостей для фінансування вашого навчання в BU!

П’ять кроків, які ви можете зробити, щоб знайти фінансування в BU для своєї післядипломної освіти:

1. Подивіться на інституційні стипендії, які пропонує ваша програма

Такі програми, як економіка , інформатика , статистична практика , а також земля та навколишнє середовище , мають стипендії за заслуги, доступні для студентів, які мають право, багато разів не вимагаючи окремої заявки. Обов’язково перевірте вашу конкретну програму, яка вас цікавить, щоб побачити, на яку допомогу ви автоматично розглядаєтесь!

2. Шукайте інституційні стипендії чи стипендії, які потребують розгляду окремих заявок — ви можете побачити, що пропонує BU тут !

3. Федеральна робота-навчання

Federal work-study сприяє доступу до роботи для студентів, які демонструють фінансову потребу. Одержувачі федерального навчання обираються Управлінням фінансової допомоги та відповідають федеральним потребам та іншим критеріям.

4. Робота в кампусі

Ви також можете шукати роботу в кампусі або поблизу. У кампусі є багато офісів, які наймають аспірантів, а також компанії, розташовані неподалік від кампусу, які завжди шукають студентів. Інший варіант – звернутися до свого програмного відділу та запитати про те, щоб стати помічником-резидентом (RA) для студентського гуртожитку.

5. Федеральні та кредитні позики

Є два типи федеральних позик, які можуть отримати студенти. Перший — це пряма федеральна несубсидована позика , це кредит із низькими відсотками, доступний студентам на оплату витрат на навчання після середньої освіти. Другим типом позик є кредитні позики, які можуть бути федеральними або приватними. Щоб дізнатися більше про ці види позик, відвідайте наш веб-сайт . Федеральні позики доступні лише для громадян США та постійних мешканців. Приватні кредити – чудовий варіант для іноземних студентів. MPower і Prodigy Finance пропонують кредитні позики іноземним студентам, які шукають фінансову допомогу.

Статистика випускників

Рейтинги

 • № 17 Найкращий приватний університет за звітом QS 2021 року
 • № 28 у звіті про якість економіки за 2021 рік
 • № 27 найкращих коледжів США за версією The Wall Street Journal/Times Higher Education
 • 1 з 3 університетів Бостона та Кембриджа внесено до престижної Асоціації американських університетів
 • № 42 серед національних університетів за версією US News & World Report
 • № 37 серед світових дослідницьких університетів за версією US News & World Report
 • № 21 у США за найкращі університети за досконалість, справедливість та працевлаштування
 • № 3 у штаті Массачусетс за найкращі університети за досконалість, справедливість та працевлаштування

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Boston

  Boston, США

Запитання