Keystone logo
Boston University - Frederick S. Pardee School of Global Studies Магістр міжнародних відносин і магістр ділового адміністрування (IR/MBA)
Boston University - Frederick S. Pardee School of Global Studies

Магістр міжнародних відносин і магістр ділового адміністрування (IR/MBA)

Boston, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

01 Aug 2024

Sep 2024

USD 30 525 / per semester *

На кампусі

* 12-18 кредитів на семестр

Введення

Програма подвійного ступеня магістра мистецтв у галузі міжнародних відносин та магістра ділового адміністрування (IR/MBA) задовольняє потреби студентів, які шукають кар’єру в адміністративному менеджменті (корпоративному чи некомерційному), консалтингу, міжнародній банківській справі чи фінансах. Студенти вивчають усі основні навички управління бізнесом через курсову роботу в Школі бізнесу Questrom і поєднують це з розумінням міжнародної політики, економіки та питань безпеки, отриманих під час курсової роботи в Школі Парді. Студенти зазвичай отримують обидва ступені за два з половиною роки.

IR MA & Master of Business Administration є спільною пропозицією Pardee School of Global Studies та Questrom School of Business. Кандидати повинні подавати заявки до Pardee і Questrom окремо; лише кандидати, які мають допуск до обох програм, можуть зарахуватися на програму подвійного диплому.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання