Keystone logo
Boston University - Frederick S. Pardee School of Global Studies Магістр міжнародних відносин і доктор юриспруденції (IRJD)
Boston University - Frederick S. Pardee School of Global Studies

Магістр міжнародних відносин і доктор юриспруденції (IRJD)

Boston, США

3 Years

Англійська

Денне навчання

01 Aug 2024

Sep 2024

USD 30 525 / per semester *

На кампусі

* 12-18 кредитів на семестр

Введення

Програма подвійного ступеня магістра мистецтв у галузі міжнародних відносин та доктора права (IRJD) готує студентів до кар’єри в національних урядах або міжнародних агентствах, міжнародних переговорах та правозахисних організаціях. Студенти завершують JD через курсову роботу на Школі права (LAW), де вони присвячують чотири факультативи заняттям з міжнародного та/або порівняльного права. Курсова робота Pardee School з міжнародних відносин доповнює юридичні навички студентів, дозволяючи їм розвивати регіональні чи тематичні знання.

Студенти програми зазвичай отримують обидва ступені за три з половиною роки. Перший рік повністю присвячений JD; другий і третій роки розподіляються між двома ступенями; останній семестр складається з закінчення магістерської програми.

IR MA & Juris Doctor є спільною пропозицією Школи глобальних досліджень Pardee та Школи права. Кандидати повинні подавати заявки до Pardee та BU School of Law окремо; лише кандидати, які мають допуск до обох програм, можуть зарахуватися на програму подвійного диплому.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання