Keystone logo
© Zixi Zhou
Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

Введення

Спілкуйтеся для розуміння

Ви любите кіно і телебачення? Соц.медіа? Новини? Розповідати історії? Зміна думок — і, можливо, історія? Коледж комунікацій Бостонського університету (COM) для вас.

Ми навчаємо професійних комунікаторів відтоді, як у 1947 році запропонували перший у світі ступінь зі зв’язків з громадськістю, а також перший ступінь магістра та доктора філософії. ступенів у галузі нових медіа-досліджень у 2015 році. Сьогодні наші випускники займають найвищі рівні в багатьох областях. Завтра? Ми навчаємо наступне покоління лідерів у галузі реклами, нових ЗМІ, кіно та телебачення, журналістики, медіа науки та зв’язків з громадськістю.

Ми робимо це тому, що студенти, викладачі та випускники COM поділяють просте, але потужне переконання: спілкування сприяє порозумінню — між людьми та в усьому суспільстві.

Навички оповідання для успіху в кар’єрі

Якщо ви тут студент, ви отримаєте навички, знання та можливості, щоб перетворити свою любов до спілкування та оповідання історій на успішну кар’єру. Ви отримаєте глибоке розуміння багатьох форм медіа. Ви навчитеся писати, розмовляти, візуально спілкуватися та цифрові засоби масової інформації. Все це в поєднанні з міцною підготовкою в гуманітарних науках відточує ваш розум і звільняє вашу уяву. І ви отримаєте практичний, реальний, практичний досвід поза аудиторією через наші широкі програми стажування та заходи COM, такі як AdLab, PRLab, PRSSA, WTBU, BUTV10, BU News Service, Hothouse Productions та Daily Free Press.

Так, наш факультет викладає — але вони також викладають. Серед них автори бестселерів і пулітцерівські журналісти. Інші є всесвітньо визнаними мислителями та дослідниками в галузі медіа, технологій та дезінформації, що розвиваються. А інші написали та поставили фільми та серіали для кожної великої телевізійної мережі та HBO, а також для фільмів і документальних фільмів, які демонструвалися на кінофестивалях по всьому світу.

Випускники COM отримали численні нагороди, нагороди та цитати від Пулітцера до Еммі та Кліо. Серед них генеральні директори, голлівудські режисери та сценаристи, зірки телебачення та радіо, а також співробітники Білого дому. Насправді наші випускники очолюють великі компанії в усіх сферах комунікації. Серед них Бонні Хаммер, віце-президент NBCUniversal; Девід Любарс, голова/креативний директор BBDO; Ненсі Дабук, генеральний директор VICE; і Кевін Меріда, виконавчий редактор Los Angeles Times. Загалом COM має понад 30 000 випускників по всьому світу з далекосяжними зв’язками в усіх сферах комунікації та за її межами.

Наша місія

Ми будуємо розуміння через комунікаційну освіту, практику та відкриття.

Ми готуємо студентів керувати, адаптуватися та ділитися своїми голосами в трансформаційному медіасвіті.

Ми генеруємо знання через дослідження та створення теорії.

Ми об’єднуємо професійний та академічний досвід у різних комунікаційних дисциплінах.

Ми плекаємо культуру, багату на різноманітність, критичне мислення та творче самовираження.

Ми відстоюємо комунікацію, засновану на правді, автентичності, ефективності та меті.

Різноманітність, справедливість та інклюзивність

Комітет коледжу з комунікаційного різноманіття, справедливості та інклюзії існує, щоб розвивати та забезпечувати культуру інклюзії, у якій усі члени нашої спільноти цінуються та поважаються. Ми прагнемо створити інклюзивне та справедливе середовище, яке набирає, підтримує та утримує різноманітну спільноту студентів, викладачів та персоналу. Ми відзначаємо різноманітність ідентичності, культури, поглядів і самовираження в нашій спільноті. Як професійні комунікатори ми несемо відповідальність за:

  1. Створюйте середовище, яке культивує різноманітних оповідачів,
  2. Сприяти цінності дослідження та розповіді історій в академічному середовищі та різних сферах професійної комунікації, які наголошують на різноманітності, справедливості та включеності, а також;
  3. Інформуйте, навчайте та готуйте наступне покоління комунікаторів до процвітання в різноманітному та інклюзивному світі.

Розташування

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

Запитання