Bolivian Private University

Bolivian Private University

Bolivian Private University

Введення

Факультет післядипломної освіти Bolivian Private University (UPB) був задуманий з метою сприяння бізнесу та промисловому розвитку, забезпечуючи суспільство професіоналами, навченими висококваліфікованим навичкам та компетенціям, які прагнуть бути агентами змін, демонструючи досконалість у своїй професійній діяльності .

Bolivian Private University прагне до досягнень академічної майстерності, і наша мета полягає у забезпеченні конкурентоспроможного викладання на міжнародному рівні, підготовці фахівців високого рівня, які можуть успішно конкурувати в глобалізованому світі, та формуванні підприємців для створення нових компаній.

Університетський центр підвищення кваліфікації Bolivian Private University народився 21 жовтня 2005 року з метою: "охопити більшість громадян для передачі знань та оновленої інформації з центральних питань соціальної науки". Наші клієнти знаходять сфери інтелектуального та людського розвитку для здійснення розуму та духу. Курси орієнтовані на професіоналів, техніків, батьків, дітей, підлітків, студентів та широку громадськість.

Розташування

  • Bolivia

    Bolivia, Колумбія

    Запитання