Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Введення

У самому центрі Центральної Європи є університет, який ви повинні знати. Будапештський університет технологій та економіки , або, як ми просто називаємо BME, має багате минуле - він був створений в 1782 році. BME - це перше місце в Угорщині, де інженери здобували освіту на університетському рівні, а сам факультет машинобудування була створена в 1871 році.

Кампус розташований у Будапешті (столиця Угорщини ), поруч із річкою Дунай , найбільш міжнародною річкою у світі, що з'єднує 10 країн.

У місті є середньовічний замок з палацами, культурними пам'ятками та історичним центром міста, повним визначних пам'яток. Будапешт оточений широкими лісами на захід, ідеально підходить для піших прогулянок. Якщо ви хотіли зарядитися енергією після денних походів, чи знали ви, що в Будапешті є район з унікальними, так званими, «руїнними пабами» ? Звичайно, навколо можна знайти не тільки паби, але і безліч клубів та місць для вуличної їжі. І все це менш ніж за 10 хвилин їзди з густою мережею громадського транспорту Будапешта.

Припустимо, ви вирішили відпочити після лекцій. Нема проблем! Ви можете приємно прогулятися по 200-метровомупагорбі Геллерт (з чудовим видом на наше прекрасне місто) або відвідати термальний спа-центр Геллерт (побудований у 1200-х роках). До речі, у місті 14 спа-центрів та аквапарків, що забезпечують широкий вибір варіантів відпочинку.

У літні вихідні історичний міст Свободи (також за декілька хвилин ходьби від Університету) стає пішохідним мостом з живими концертами, джем-сесіями або навіть уроками йоги під відкритим небом.

BME має 3 лауреатів Нобелівської премії; одним з них був студент і викладач нашого факультету: Денес Габор , який отримав Нобелівську премію за відкриття голограми, Теодор фон Карман , `` батько ракетної техніки '' в США, і Ласло Хеллер , творець системи охолодження Heller для електростанції.

Якщо ви не впевнені, яку сферу вибрати в машинобудуванні, ми маємо хороші новини. Факультет машинобудування пропонує ступінь бакалавра машинобудування за двома спеціалізаціями: Технологія процесів та Інженерне проектування та технологія. На рівні магістра ваші можливості ще ширші; наш магістр машинобудування пропонує п'ять спеціалізацій:

- Дизайн і технології,

- Теплотехніка,

- Механіка твердого тіла

- Механіка рідини та

- Ядерна інженерія.

Зі спеціалізацій вам слід вибрати дві, мажор і мінор. Ядерна інженерія може бути обрана як одна основна + незначна специфікація.

На машинобудівному факультеті BME ви точно не самотні. Міжнародна команда наставників допомагає вам оселитися в Будапешті.

Якщо ви займаєтесь певною темою, ви можете приєднатися до професійної студентської групи, отримати глибші знання та створювати нові досягнення.

У BME є великий вибір, щоб провести вільний час. Спочатку BME веде бурхливе соціальне життя: концерти, вечірки, що тривають до світанку, де ви випускаєте пари і отримуєте задоволення.

А є саме місто: у Будапешті не можна нудьгувати ні вдень, ні вночі. Ви можете зустрітися зі своїми новими друзями, прискорити рівень кофеїну, вгамувати спрагу в сотнях вишуканих кафе нових хвиль поблизу BME або відвідати ресторани чи заклади швидкого харчування в центрі міста.

Якщо вам цікаво, приходьте та навчайтесь на машинобудівному факультеті BME!

Докладніше: href = "https://gpk.bme.hu/uk/

Посилання, які можуть вам допомогти:

href = "https://www.imt.bme.hu/

href = "https://gpk.bme.hu/uk/

Спортивний центр BME

Особливості кампусу

Якщо ви любите також вчитися і займатися спортом, ви знаходитесь у правильному місці в BME. 20 студентів BME є членами його офіційної спортивної асоціації (MAFC) і виграли 32 золотих медалі на Олімпіаді (8 з них були з машинобудівного факультету).

Будучи студентом BME, ви можете отримати знижку на вхід до спортивного центру BME із тренажерним залом, аеробікою, футзалом, спінінгом, сквошем, дзюдо, скелелазінням у приміщенні та йогою.

На південній стороні кампусу є новий плавальний басейн із 25-метровим басейном.

Але, звичайно, береги Дунаю ідеально підходять для тривалих занять бігом або катанням на велосипеді.

    Розташування

    • Budapest

      Műegyetem rkp. 3.

      Запитання