Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Введення

Наша місія у Bluedata - забезпечити якісний досвід навчання та можливість іноземним студентам вивчати англійську мову в особистих, академічних та професійних цілях, переживаючи американську культуру в Нью-Йорку.

З огляду на цю місію, усі уроки та заходи розроблені, щоб допомогти студентам повністю інтегруватися в енергійну англомовну спільноту Нью-Йорка. Об’єднуючи студентів різних національностей в освітній обстановці, яка кидає виклик та бадьорить студентів інтелектуально, Bluedata прагне створити спільноту повноважних вчених, здатних досягти успіху в нашому глобалізованому світі.

ІСТОРІЯ

Bluedata була заснована в 1997 році як приватна бізнес-школа з ліцензією на спільну освіту.

З лютого 2005 року Bluedata має дозвіл згідно із федеральним законом приймати студентів , які не емігрують .

З квітня 2011 року Bluedata акредитована національно визнаною Комісією з акредитації програм англійської мови (CEA).

Сьогодні, будучи одним із лідерів мовної освіти в Нью-Йорку, Міжнародний інститут Блюдета прагне забезпечити кожного студента навчальним досвідом, який є корисним, експансивним, інтелектуально задоволеним та культурно чутливим.

НАША ПЕРЕВАГА

Міжнародний інститут Bluedata зручно розташований у центрі Нью-Йорка - в центрі Манхеттена.

Поруч із станцією 34th Street Penn, автовокзалом 42-ї вулиці порту та відомими визначними пам'ятками, такими як Таймс-сквер, Емпайр-Стейт-Білдінг та Мейсі, до кампусу легко дістатися транспортними засобами. Ви можете сісти на лінії метро A, C, E, 1, 2 або 3 до 34-ї вулиці Penn Station або лінії N, Q, R, W, B, D, F або M до 34-ї вулиці Herald Square, а потім пішки до школа. Якщо ви живете в Нью-Джерсі чи Лонг-Айленді, до Блюдата також є поїзди Path або NJ Transit та автобуси .

Розташування

 • New York

  8th Avenue,500, 10018, New York

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання