Keystone logo
© Blanquerna Universitat Ramon Llull
Blanquerna Universitat Ramon Llull

Blanquerna Universitat Ramon Llull

Blanquerna Universitat Ramon Llull

Введення

Наша історія - наша сутність. Blanquerna народилася з духом підготовки вчителів, відданих цілісній освіті особистості, у той час, коли були потрібні інноваційні пропозиції, які підтримували соціальні перетворення. Ось чому навіть сьогодні Blanquerna пропонує комплексну якісну освіту, яка виходить за рамки академічної сфери, з унікальною та індивідуальною методологією.

Blanquerna-URL викладає бакалавра, магістра, власного ступеня та доктора наук у сферах освіти, спорту, охорони здоров’я, комунікації та міжнародних відносин.

З 1948 року в Blanquerna-URL ми працюємо над досягненням глобального навчання на основі принципів гуманізму. Ми прагнемо до якісного навчання, в якому знання, освіта та цінності безсумнівно поєднуються разом і роблять різницю.

Ми вітаємо вас у Blanquerna-URL, університетському співтоваристві передового досвіду, натхненному гуманістичною традицією мудрого Рамона Лулля, яка передбачає, серед багатьох інших речей, інший спосіб навчання. Ми готуємо кваліфікованих фахівців з високими перспективами працевлаштування та здатних позитивно впливати на суспільство. Ми є множинною університетською спільнотою, натхненною принципами християнського гуманізму, місією якої є всебічна освіта людей, щоб вони стали компетентними, етичними професіоналами, відданими суспільним перетворенням.

Місія

Blanquerna, як множинна університетська спільнота, натхненна принципами християнського гуманізму, має своєю місією всебічну освіту людей, щоб вони стали компетентними, етичними професіоналами, відданими суспільним перетворенням, створюючи знання на службі справедливості та добра. поширений.

Бачення

Бути університетом у Барселоні, визнаним на національному та міжнародному рівнях за його інноваційний стиль навчання, за досконалість у підготовці професіоналів із високим рівнем працевлаштування та соціальної прихильності, а також за вплив його досліджень на суспільство.

Цінності

Blanquerna-URL має коріння в гуманістичній і християнській традиції. Ми служимо людині, сприяючи перетворенню світу та сприяючи діалогу та стосункам між вірою, культурою та наукою. Ми хочемо покращити світ і щоб ви були головним героєм.

Прийом

Загальний процес вступу

Зверніться до конкретного вступу в межах кожного ступеня. Загалом кроки такі:

 1. Попередня реєстрація
 2. Вступні випробування
 3. Презентація документації
 4. Постанова про прийом
 5. Навчання

Візові вимоги

Ви повинні дізнатися про візові вимоги для навчання в Іспанії перед початком процесу. Угоди про мобільність встановлюють угоди між університетами, але вони завжди мають дотримуватися юридичної та бюрократичної процедури як для прийому, так і для відправлення студентів. Подивіться на кроки, які вам потрібно зробити, щоб отримати візу:

Якщо ви студент із ЄС (з країни-учасниці Угоди про Європейську економічну зону або зі Швейцарії)

 • Необхідно подати заяву на реєстрацію в Центральний реєстр іноземців
 • Для проведення цієї процедури необхідно записатися на прийом

Якщо ви з країни за межами Європейського Союзу

 • Отримавши лист про прийняття, ви повинні подати заявку на отримання візи для навчання в посольствах або консульствах Іспанії у вашій країні.
 • Ви можете проконсультуватися зі своїм консульством або посольством на веб-сайті Міністерства закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва Іспанії.

Стипендії та фінансування

Ми допомагаємо вам оплатити навчання. Майбутнє доступне кожному.

Майже 2 000 000 євро на стипендії та допомогу для початку або продовження навчання в Бланкерні.

Ми хочемо полегшити вам доступ до навчання, яке пропонують наші факультети. З цієї причини ми пропонуємо вам кілька внутрішніх або зовнішніх можливостей отримання фінансової допомоги.

Багато студентів отримали навчальну допомогу від Blanquerna URL. Наприклад, Ірен і Антоні:

Стипендії за успіхи в навчанні

Стипендії за успіхи в навчанні включають 50% суми плати за реєстрацію та викладання під час курсу для отримання офіційної кваліфікації, і, якщо академічні досягнення зберігаються, вони поширюються на наступні курси та до кінця курсу. ступінь, на якому навчається студент. Заявку буде подано через Портал стипендій Banco Santander, який покриє, шляхом фінансового внеску до Фонду Бланкерна, вартість першого року стипендії. З другого року ним керуватиме фонд Blanquerna.

Стипендія за досягнення в спорті

Стипендії за спортивні досягнення забезпечують 50% плати за реєстрацію та викладання під час курсу для отримання офіційної кваліфікації, і, якщо академічні досягнення зберігаються, вони поширюються на наступні курси та до завершення кваліфікації. що студент навчається.

Почесні стипендії

Сприяння академічній досконалості

Академічні правила кожного факультету Blanquerna-URL передбачають безкоштовну реєстрацію певної кількості кредитів під час наступного зарахування для тих студентів, які отримали диплом з відзнакою з будь-якого предмету або предмета, за винятком ступеня з фармацевтики, який регулюється різне регулювання.

Статистика випускників

Розташування

 • Barcelona

  Passeig de Sant Gervasi, 47, 08022, Barcelona

 • Barcelona

  Passeig de Sant Gervasi, 47, 08022, Barcelona

Запитання