Keystone logo
© The University of Fredericton
Bishop's University

Bishop's University

Bishop's University

Введення

Про БО

Розташований в прекрасному регіоні Східних містечок провінції Квебек, єпископ є унікальним англійським університетом у двомовному середовищі (англійська / французька), що пропонує своїм студентам студентський досвід університету, як ніхто інший.

116026_DSC_4164.jpg

Різниця BU

 • Єпископ може похвалитися одними з найменших розмірів класу в країні, і пристрасними, підтримуючими професорами, які дійсно піклуються про успіх своїх учнів. Результатом є те, що студенти БУ отримують індивідуальну увагу та цінність підтримки протягом усього навчання.
 • Єпископ з'єднує своїх студентів з безліччю видатних можливостей для навчання, включаючи стажування і винятковий досвід навчання. Ці можливості дозволяють студентам зміцнювати свої навички та отримувати цінний професійний досвід, а також працювати над завершенням навчання.
 • Єпископ створює для своїх студентів унікальне соціальне середовище, яке сприяє особистому зростанню та розвитку. Ця дбайлива і підтримуюча атмосфера виховує студентів і допомагає перетворити їх на впевнених і кваліфікованих лідерів, які готові змінити ситуацію в цьому світі.

Ці елементи, коли вони об'єднані, утворюють суть і душу єпископської спільноти.

116028_GordonBarker2019.jpg

БУ з першого погляду

Розташування Bishop's знаходиться в двомовній громаді Ленноксвіля, районі міста Шербрук, Квебек, розташованому приблизно за 1,5 години на південний схід від Монреаля, або 4 години на північний захід від Бостона. Регіон Східні селища відомий тим, що пропонує безпечну і привітну атмосферу, виняткові можливості для відпочинку на відкритому повітрі та чудову якість життя.

Кампус Заснований у 1843 році, університетський корпус єпископського університету налічує 25 будівель, у тому числі сім резиденцій, дві бібліотеки, два театри, видатні кабінети, лабораторії, історична каплиця, музичний концертний зал, спортивні зали (спортивно-оздоровчий центр, який включає три спортзали, критий басейн і арена на 800 місць. На території кампусу знаходяться також качковий ставок і притулок для дикої природи, відкритий басейн, FIS-сертифікований біговий курс і поле для гольфу.

Університет єпископа факультету може похвалитися деякими з кращих професорів університету Канади. Наші 120 штатних викладачів беруть участь у великих дослідженнях і публікаціях. Однак вони вибрали працювати в єпископа, тому що вони люблять викладати і працювати з студентами. Ми приділяємо особливу увагу особистому контакту між студентами та викладачами, надаючи перевагу невеликим класам та частим семінарам, лабораторіям та навчальним посібникам.

Випускники групи випускників є одним з найбільш згуртованих і підтримуючих у Канаді. Наші відділення випускників розкидані по всьому світу, і протягом року проводять заходи для випускників і друзів університету.

Академічний профіль Єпископський університет є англійською мовою, який пропонує вибір більш ніж 100 програм у 7 областях у 5 школах та відділеннях:

 • Відділ гуманітарних наук
 • Відділ природничих і математичних наук
 • Відділ соціальних наук
 • Школа бізнесу Вільямса
 • Школа освіти

Розміри класів Середній розмір:

 • 1-й та 2-й класи: 36
 • 3-й та 4-й класи: 13

Цікаві факти

 • Є студенти, які навчаються з кожної канадської провінції та території, 30 штатів і 69 країн світу.
 • 27% наших студентів є міжнародними.
 • Середній студент середньої школи у 2017 році мав у середньому 82,6%.
 • Понад 84% наших учнів активно працюють у клубах, або в університетських або внутрішніх спортивних закладах.
 • 97% наших студентів живуть в межах пішої досяжності від кампусу.
 • 70% наших студентів першого курсу живуть у резиденціях на кампусі.

Ти знав? Понад 19 000 людей у всьому світі гордо заявляють, що університет єпископа є їхньою альма-матер. Відправляйтеся до Єпископа!

116029_BUFootballCrowd2016.jpg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Sherbrooke

  Lennoxville campus 2600 College St. Sherbrooke, QC J1M 1Z7, , Sherbrooke

  Запитання