BIMM Institute

BIMM Institute

BIMM Institute

Особливості кампусу

Ми прагнемо інвестувати в найкраще середовище для викладання та навчання для наших студентів, усі вони оснащені найновішим обладнанням, що відповідає галузевим стандартам.

Розвивайте свій талант і навички, використовуючи те саме обладнання, програмне забезпечення та оточення, які успішні професіонали галузі використовують щодня.

Щоб досягти своїх цілей у креативних галузях – і бути абсолютно найкращим, – ви повинні мати найкраще обладнання та приміщення. Ось чому ми оснастили наші коледжі приміщеннями галузевих стандартів, які конкурують із найкращими студіями й освітніми центрами світу.

Починаючи з першого заняття з нами, наші викладачі підтримуватимуть вас, коли ви ознайомитеся з нашим апаратним і програмним забезпеченням. Незалежно від ваших попередніх знань, вони завжди будуть під рукою, щоб допомогти вам підвищити кваліфікацію, удосконалити свій досвід і досягти ваших цілей.

Наші приміщення доступні для студентів не лише під час навчання, але також доступні для бронювання поза навчальним часом, у тому числі по суботах. Вам ніколи не бракуватиме місця для репетицій, обладнання, щоб втілити в життя ваші творіння, або місця для проведення важливої наради щодо проекту.

    Розташування

    • Berlin

      Bouchéstraße,12, 12435, Berlin

      Запитання