© BGU
Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

Введення

Ben-Gurion University of the Negev ( BGU ) відомий своїми передовими дослідженнями та інноваціями, гостинним середовищем у кампусі та видатним студентським життям. Університет прагне до досконалості в наукових інноваціях, міждисциплінарній співпраці та розширенні кордонів, щоб вплинути на спільноти по всьому світу. У BGU культурний обмін і культурне занурення є нашими пріоритетами. У вашій академічній або дослідницькій програмі ви навчатиметеся разом із місцевими однолітками. Ми заохочуємо як наших ізраїльських, так і іноземних студентів виділяти час, щоб навчатися один в одного, крім того, що викладають у класі.

Ben-Gurion University of the Negev є одним із провідних дослідницьких університетів Ізраїлю та одним із світових лідерів у багатьох галузях.

У ньому навчається близько 20 000 студентів і 4 000 викладачів на факультетах інженерних наук; Науки про здоров'я; природничі науки; факультет гуманітарних і соціальних наук Пінхаса Сапіра; факультет бізнесу та менеджменту Гілфорда Глейзера; Медична школа Джойса та Ірвінга Голдмана; Крейтманська школа передових післядипломних досліджень; Школа наук про мозок і пізнання; Школа сталого розвитку та зміни клімату​ та Міжнародна школа вивчення пустелі Альберта Каца. Більше 100 000 випускників відіграють важливу роль у всіх сферах досліджень і розробок, промисловості, охорони здоров'я, економіки, суспільства, культури та освіти в Ізраїлі.

Університет має три основні кампуси: Кампус родини Маркусів у Беер-Шеві; дослідницький містечко в Сде Бокер та Ейлатський містечко, де є національні та міждисциплінарні науково-дослідні інститути: Національний інститут біотехнології в Негеві; Національний інститут сонячної енергії; Інститут наномасштабної науки та техніки Ільзе Кац; Інститути досліджень пустель Якова Блауштейна; Дослідницький інститут Бен-Гуріона з вивчення Ізраїлю та сіонізму та Хекшерим - Дослідницький інститут єврейської та ізраїльської літератури та культури

Передові дослідження та застосування на передньому краї науки та технологій

Понад 800 старших і 1100 молодших викладачів працюють зі своїми аспірантами в передових лабораторіях в рамках більш ніж 60 міждисциплінарних дослідницьких центрів.

Крім чистих досліджень, Університет Бен-Гуріона також зосереджений на прикладних дослідженнях.

Через свою компанію з трансферу технологій BGN Technologies, яка також відповідає за портфель патентів університету, університет ініціює, керує та реалізує проекти з установами, компаніями та фондами по всьому світу, а також залучає стратегічних партнерів та інвесторів у сферах науки, технологій та промисловості, включаючи національну безпеку; біоінформатика; робототехніка, енергетика та паливо; ергономічність; кібербезпека; нанотехнології; водні ресурси; екологія та довкілля, генетика людини; епідеміологія; стовбурові клітини; діабет; рак; передові препарати; біотехнології та агротехніка; інформаційні технології та комунікації; екологічна очистка води; та альтернативні джерела енергії.

Зелений кампус

Університет Бен-Гуріона, лідер у дослідженні навколишнього середовища в Ізраїлі, також піклується про навколишнє середовище в рамках ініціативи «Зелений кампус».

Університет посідає 46-е місце у світовому рейтингу університетів із стійкою політикою та здійснює програми для підвищення обізнаності щодо охорони навколишнього середовища, скорочення використання ресурсів, енергоефективності, сприяння дослідженням та широкої освітньої та громадської діяльності.

Парк передових технологій - Парк високих технологій і біотехнологій

Університет Бен-Гуріона є партнером в ініціативі та створенні Парку передових технологій, розташованого поруч із кампусом Marcus Family. Проект є унікальним державно-приватним партнерством, що поєднує видатні досягнення університету та міста Беер-Шева з провідними компаніями в Ізраїлі та в усьому світі, і знаменує собою віху в ізраїльському науковому світі. Цей парк високих технологій і біотехнологій населений новаторськими науково-технологічними компаніями з усього світу.

Поруч із парком також буде побудовано Центр високих технологій IDF та науково-дослідний центр комунікацій.

Енергетична ініціатива

Університет Бен-Гуріона сприяє дослідженням у сфері зеленої енергії, альтернативної та відновлюваної енергії, включаючи відновлювані види палива, сонячну енергію тощо. Він також розробляє навчальні програми для широкого спектру ступенів бакалавра та магістра в галузі енергетики.

Академічна та людська досконалість

Університет Бен-Гуріона є головною привабливістю для студентів і дослідників завдяки своєму плюралістичному та міждисциплінарному підходу. Вражаючі досягнення його дослідників, студентів і випускників, як в академічному плані, так і на ринку праці, є результатом чудової дослідницької, викладацької та навчальної інфраструктури. Відкрита та дружня атмосфера в поєднанні з молодим та оригінальним способом мислення заохочує студентів та дослідників розвивати науку, культуру та суспільство та долати бар’єри в дослідженні.

Розвиток Негеву та залучення громади

Ben-Gurion University of the Negev відіграє центральну роль у розвитку промисловості, сільського господарства та освіти в Негеві. Понад 6000 студентів беруть участь у різноманітних громадських і соціальних проектах у регіоні: є 80 «Відкритих квартир» у Беер-Шеві, де студенти живуть у районах, у яких вони активні, як частина Департаменту громадських дій. Це на додаток до навчання та насиченого кампусу, яким університет добре відомий.

Безпрецедентний драйв і зростання

За останнє десятиліття кількість студентів в Університеті Бен-Гуріона зросла більш ніж удвічі. Глобальні академічні рейтинги ставлять університет на високе місце серед університетів у всьому світі та в певних галузях, навіть серед світових лідерів. Університет Бен-Гуріона посів перше місце за рівнем задоволеності студентів серед усіх навчальних закладів Ізраїлю.

Візові вимоги

Тут, у BGU International , ми раді надати всю необхідну допомогу та ноу-хау, щоб допомогти вам отримати відповідну візу. Будь ласка, зрозумійте, що ви несете повну відповідальність за те, щоб віза була дійсною протягом усього періоду вашого перебування в Ben-Gurion University of the Negev .

Закон Ізраїлю вимагає, щоб ваша віза відображала мету вашого перебування в Ізраїлі. Після в’їзду до Ізраїлю ваш паспорт має бути дійсним ще щонайменше шість місяців після закінчення терміну дії виданої візи.
Будь ласка, зверніть увагу: іноземцям, які в’їжджають до Ізраїлю за туристичною візою, не буде дозволено змінювати тип візи, і вони будуть змушені залишити Ізраїль, повернутися до своєї країни та знову в’їхати з відповідною візою.

Як перший заявник на візу:

Щоб в'їхати та залишитися в Ізраїлі, ви повинні отримати відповідну та актуальну візу, яка відповідає меті вашого перебування. Будь ласка, призначте зустріч у найближчому представництві Ізраїлю та візьміть із собою такі документи, щоб поставити штамп із відповідною візою у ваш паспорт (представництво Ізраїлю у вашій країні також може вимагати додаткові/інші документи):

 • Будь ласка, зв’яжіться з візовим координатором BGU , щоб отримати допомогу з візовою заявою.
 • Отримайте медичну страховку (також можливо через Офіс міжнародних академічних справ). Це обов'язковий запит.
 • Отримайте лист про прийняття та запрошення від BGU .
 • Завантажте анкету на візу з їхнього сайту.
 • Ваш дійсний паспорт
 • Принести фото на паспорт
 • Доказ вашої стабільності

Після отримання візи:​

 • Надішліть відскановану копію полісу медичного страхування, листа про прийняття, листа-запрошення та візи візовому координатору BGU у відділі міжнародних академічних справ.
 • Коли ви прибудете до BGU , будь ласка, принесіть візовому координатору копію вашого дозволу на в’їзд, отриманого на паспортному контролі. Зверніть увагу, що всі іноземні громадяни повинні завжди мати при собі дійсну копію візи та паспорта.

Продовження візи:

 • Щоб продовжити візу в Ізраїлі, ви повинні подати всі відповідні документи візовому координатору в BGU . Для отримання додаткової інформації про необхідні документи, будь ласка, знайдіть відповідні для вас категорії віз зі списку, наведеного нижче.
 • Будь ласка, зверніть увагу, що процес оформлення візи займає багато часу. Не забудьте подати заявку на продовження візи за місяць до закінчення терміну дії.

Розташування

 • Be'er Sheva

  David Ben Gurion Blvd 1, Be'er Sheva, Israel, 8410501, Be'er Sheva

 • Sde Boker

  Sde Boker, Ізраїль

  Запитання