Приєднуйтесь до Дня відкритих дверей 9 березня – зареєструйтеся тут
Міжнародна школа дизайну в галузі стійких інновацій для людських рішень
BESIGN The Sustainable Design School - Школа дизайну в галузі стійких інновацій
BESIGN The Sustainable Design School, заснована в 2013 році, є міжнародним закладом вищої освіти, присвяченим екологічному дизайну та інноваціям для людини.
Слово від засновників:
«У нашій роботі, засновуючи Школу сталого дизайну BESIGN, керувалося тверде спільне переконання: глибокі зміни, які відбуваються в сучасному світі, вимагають від нас підходити до інновацій зовсім по-іншому, радикально. Ділячись нашим взаємним педагогічним і професійним досвідом, ми переконані, що: Дизайн, як засіб мислення, відіграє важливу роль у нових, стійких інноваціях для всіх.
Цілі сталого розвитку
BESIGN Школа сталого дизайну дотримується 17 цілей сталого розвитку як творчий інструмент.
Поперечний навчальний план з безліччю багатопрофільних записів
Ми віддаємо перевагу процесу інтеграції на основі обміну та особистих навичок. Наш пріоритет: пізнати вас і оцінити ваші таланти.
Міжнародний - Міжнародні обміни
BESIGN Школа сталого дизайну є членом асоціації Cumulus, міжнародної мережі, яка об’єднує 280 шкіл та університетів дизайну по всьому світу.
Університет Буенос-Айреса, Факультет архітектури, дизайн дизайну та урбанізму (АПУ - FADU) - Аргентина
Університет Сіенсіас і Арте-де-Амеріка Латина (UCAL) - Перу
Інститут мистецтва, дизайну та технологій Шрішті - Індія
Ringling College of Art & Design - США
Університет Езегіна - Туреччина
Державна академія Тбілісі - Грузія
Universita degli studi della Кампанія luigi vanvitelli - Італія
Університет Цзяньяна - Китай
Universidad del desarrollo (UDD) - Чилі
Технологічний інститут HIT Holon - Ізраїль
Університет Монреаля - Канада
Університет Сідзуока - Японія
UPES - Індія
Професійний досвід - Партнерські проекти
Починаючи з першого року навчання, ви «навчаєтесь, працюючи» в контексті професійних партнерств.
«Ці великі компанії приходять працювати з нашими студентами, тому що у них є інтуїтивне бачення завтрашнього дня, вони вже живуть зі знаннями та діляться економікою завтрашнього дня, вони народилися в цифровому світі і прагнуть допомогти іншим у відповідальний шлях! » Моріль Ларів'єр
Проекти - що вони?
Професійні проекти, що впроваджуються щороку, дають змогу новому поколінню творчих, допитливих студентів, які турбуються про світ.
Фаза 1 - Коротка і проблематична Ключовим моментом є зустріч з представниками компанії-партнера. Під час цього обміну студенти ознайомлюються з проектом, визначають потреби, уточнюють короткий опис та розробляють перспективні стратегії.
Фаза 2 - Аналіз Послідовність дослідницьких занять та сеансів занурення дозволяють студентам інтегрувати потреби компанії, з одного боку, і визначити важливі персони для стратегічного роздуму, з іншого — включення цілей сталого розвитку, пов’язаних із проектом.
Фаза 3 - Уявлення Цей етап дозволяє генерувати широкий спектр інноваційних ідей, від найбільш утопічних до найбільш конкретних. Ідеація приведе студентів до пошуку концептуальних відповідей.
Етап 4 – Реалізація Вибрані ідеї аналізуються, переробляються та малюються студентами, щоб підтвердити їх актуальність для майбутніхкористувачів. Використовуючи моделі (3D цифрове візуальне представлення) та створюючи прототип (функціональний та динамічний макет), студенти надають реальний візуальний аспект підтвердженим рішенням.
Етап 5 - Створення прототипу Усі етапи роботи формалізовані та проілюстровані різними фізичними та цифровими носіями. Мета полягає в тому, щоб пояснити компанії проведене обмірковування, зайняті позиції та результати проекту.
За допомогою нових інноваційних методів:
«Дизайнерське мислення»
Економне нововведення
Аналіз життєвого циклу, еко-концепція, знання біоміміки дизайну ®
BESIGN The Sustainable Design School, розташований на привілейованому місці в Кань-сюр-Мер в центрі Лазурного берега, надає кампус площею 2000 м, обладнаний: комп'ютерною лабораторією, модельною майстернею, музичною студією, фотостудією, кімнатою для творчості, загальним садом, терасами. .
Співпраця з FabLab ECOLAB Côte d'Azur (3D-принтери, лазерні різаки, 3D-сканери) дозволяє студентам створювати об’єкти для своїх дизайнерських проектів.
Університет: член Університету Лазурного берега (УЦА), наші студенти мають доступ до наукових і докторських курсів, а також академічний обмін з іншими членами УЦА.
Прийом: за заявою (реєстраційна карта, посвідчення особи, результати школи, портфоліо) та індивідуальна співбесіда.
Фінансування: фінансова допомога доступна через благодійний фонд « BESIGN The Sustainable Design School Friends».
Різноманітність студентів з різного походження та сфер навчання сприяє стійким інноваціям та їх практичним заходам.
Сьогодні ми стикаємося з важливими питаннями, що стосуються життєздатної еволюції нашої планети. Зміни не тільки необхідні, але й неминучі, щоб дозволити всім нам жити в прийнятних умовах. Щоб відповісти на ці питання, потрібно акцентувати увагу на уяві та інновації. Наші студенти можуть скористатися цими неймовірними можливостями.
Щоб найкращим чином розв’язати складність сучасних світових проблем, BESIGN The Sustainable Design School пропонує програму, яка є міжнародною, міжнародною та міждисциплінарною. Педагогіка втілюється в життя через конкретні проекти, подані підприємствами, які поділяють наші цінності.
«Вчора я був студентом, сьогодні я дизайнер! » Завдяки диплому школи стійкого дизайну наші студенти мають можливість інтегрувати великі компанії або створити власний стартап.
«Моє бачення дизайну – це не просто створити естетичний об’єкт. Дизайн – це насамперед філософія: творити, щоб покращити повсякденне життя кожної людини. Я вибрав BESIGN The Sustainable Design School за його підхід до дизайну й екологічного дизайну»
Антуан Труве, диплом 2017
Відгуки учнів
Вони кажуть нам
Кожен досвід відрізняється; хто краще за студентів розповість про своє.
«Мене завжди приваблювало малювання, навіть якщо я ніколи не брала уроки. Мене також цікавить довкілля, яке дуже хвилює моє покоління. BESIGN The Sustainable Design School поєднує дизайн та концепцію стійких інновацій. Це місце, де я вірю, що можу процвітати». Лора Йовен - 1 курс
«Я вирішив інтегруватиBESIGNThe Sustainable Design School через акцент на еко-концепції та тому, що вона пропонує студентам можливість брати участь у професійних проектах з такими великими компаніями, як Toyota, Decathlon та Accenture»
Пол Соссухоунто - 2 курс
«Я вирішив бути дизайнером уBESIGNThe Sustainable Design School, тому що мені потрібно працювати для інших і відчувати себе корисним для тих, хто цього потребує. Я довго думав про кар’єру в гуманітарній сфері, поки не відкрив для себе дизайн».
Джуліан Койффард - 2 курс
«Я обралаBESIGNThe Sustainable Design School через її цінності та цікаву програму (міжнародна школа, партнерські проекти). Дизайн – це творча професія, де можна покращити речі, створюючи більш естетичні, ергономічні та стійкі рішення».
Роза Хямяляйнен - 3 курс
«Я запитав себе: «Що таке стійкість?» Це підхід, який використовується для навколишнього середовища чи для нас самих? Ні. Після роздумів я вирішив зорієнтуватися, де я можу знайти відповіді і де ми можемо створити рішення, тому що це стосується не тількизнань, а й дії». Джеремі Полес - випускник магістра 2 2017 року
«Мене завжди цікавили дизайн і художня сфера загалом, тому для мене було цілком природним вибором навчатися дизайну після мого Bac SDT2A. Я обрала цю школу, тому що її положення мене дуже цікавить. Я вважаю, що важливостворювати рішення, які б поважали наше середовище». Корентін Массон - випускник магістра 2 2018 року