Keystone logo
Berlin School Of Business & Innovation М. А. Візуальна комунікація
Berlin School Of Business & Innovation

М. А. Візуальна комунікація

Hamburg, Німеччина

18 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 13 250 / per year *

На кампусі

* 2023 Набір: 12 600 євро для іноземних студентів | €8000 студентів ЄС

Введення

Ви шукаєте магістерську програму, яка підвищить ваші кар’єрні перспективи у творчому мистецтві? BSBI з гордістю пропонує магістерську програму з візуальних комунікацій у партнерстві з Університетом творчих мистецтв (UCA). Ця програма пропонується як частина факультету креативних індустрій BSBI в Гамбурзі, Німеччина. Заощаджуйте до 33% на оплаті навчання! Застосовуються положення та умови*.

У цій 18-місячній програмі ви дослідите способи, за допомогою яких ви можете передавати повідомлення та значення за допомогою різноманітних медіа – від ілюстрації та руху до цифрових – і вас заохочуватимуть розвивати нові навички, щоб посилити та інформувати ваш дизайн мова.

Навіщо вивчати цю програму?

Ця програма спонукає студентів досліджувати та розширювати свої знання про можливості креативної індустрії, що швидко розвивається, одночасно вдосконалюючи своє мислення за цільової підтримки нашого експертного факультету, який має багатий досвід роботи в галузі. Ваше навчання буде покращено завдяки добре поінформованому масштабу контекстуальної та сучасної взаємодії з метою розробки переконливих пропозицій та рішень у сфері графічного дизайну, ілюстрації, анімації та візуальної комунікації в цілому.

Ваш навчальний досвід буде збагачений навчанням у Гамбурзі, одному з найбільш захоплюючих творчих і провідних галузевих центрів Європи, який знаходиться в безпосередній близькості від стартової столиці Берліна!

Щорічне опитування студентів 2021 показало, що:

89% задоволені ефективністю та доброзичливістю персоналу BSBI в цілому - Джерело: щорічне опитування студентів BSBI 2021
88% задоволені допомогою, наданою у плані отримання візи, включаючи імміграційну підтримку SERS - Джерело: Щорічне опитування студентів BSBI 2021

*Правила та умови:

1. Щоб забезпечити пропозицію, мінімальний депозит у розмірі 2000 євро має бути сплачений до кінцевого терміну.
2. Ця пропозиція не може бути використана разом з будь-якими іншими пропозиціями чи стипендіями.
3. Положення та умови Угоди про навчання все ще діють.
4. Ця пропозиція дійсна до 31 грудня 2023 року

Вимоги щодо вступу

 • Мінімальний вік: 21
 • Академічна кваліфікація:
  • Сильний ступінь бакалавра визнаного університету або еквівалентну кваліфікацію з предмета чи спорідненої дисципліни.
  • Якщо ви не відповідаєте академічним вимогам, вас можуть оцінити на основі 3 років відповідного досвіду роботи (ілюстрація, анімація, графічний дизайн або загальна візуальна комунікація), що демонструє вашу здатність навчатися в аспірантурі.
 • Вимоги англійської мови:
 • Офіційні тести з англійської мови:
  • IELTS - мінімальний загальний бал 6,0 (з мінімальним балом 5,5 у кожному компоненті);
  • Тест на пароль - мінімальний загальний бал 6,0 (з мінімальним 5,5 у кожному компоненті);
  • PTE (Academic) - мінімальний загальний бал 56 (з мінімальним 51 у кожному компоненті);
  • Загальний бал TOEFL IBT 80 (аудіювання 17, читання 18, розмова 20, письмо 17);
  • Загальний бал Cambridge English Advanced (CAE) або Cambridge English Proficiency 69 (мін. 162 у кожному компоненті);
  • LanguageCert International ESOL SELT загальний бал B2 Communicator High Pass (мін. 33 у кожному компоненті);
  • Тести Duolingo із загальною оцінкою 105.

Кандидати, які отримали ступінь бакалавра або вище* у визнаному університеті (відповідно до ECCTIS UK), де методика навчання була повністю англійською мовою (викладання та оцінювання), повинні подати лист про навчання.Громадяни Канади, які отримали ступінь бакалавра в англомовному університеті, повинні подати Medium of Instruction Letter.Західноафриканські сертифікати (лише WAEC ТА NECO) як самостійні з мінімальним рівнем C6 англійської мови та видані протягом останніх п’яти років. Кенійський сертифікат про середню освіту (KCSE) також приймається із загальною оцінкою C або вище. Для Танзанії та Камеруну ми просимо IELTS (або еквівалентний сертифікат).WAEC/NECO має бути покращено успішним (50%+) внутрішнім тестуванням з англійської мови, якщо було видано більше п’яти років тому.Кембриджські IGCSE, Кембриджські сертифікати AICE.Міжнародний диплом бакалаврату можна прийняти, якщо: навчальна програма англійської мови A: стандартна або вища оцінка 4, або вище, та навчальна програма англійської мови B: стандартна 5 клас або вища 4 ступінь, або вище.Громадянам англомовної країни, які здобули академічну кваліфікацію в цій країні, не потрібно складати іспит з англійської мови (Антигуа і Барбуда, Австралія, Багами, Барбадос, Беліз, Домініка, Гренада, Гайана, Ірландія, Ямайка, Мальта, Нова Зеландія, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини, Тринідад і Тобаго, Великобританія та США).* Вищевказаний ступінь бакалавра може бути сертифікатом післядипломної освіти, дипломом аспіранта, ступенем магістра тощо.Документи:

 • Для цього курсу нам знадобиться переглянути ваше портфоліо. Ми запросимо вас відвідати День абітурієнта, щоб ви могли особисто переглянути своє портфоліо, зустрітися з командою курсу та дізнатися більше про свій курс. Якщо ви бажаєте завантажити портфоліо в цифровому вигляді, також є можливість подати його онлайн через наш портал подання BSBI. Додаткову інформацію буде надано після того, як ви подасте заявку.

Про Школу

Запитання