Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Введення

Маючи кампуси в Берліні, Гамбурзі, Парижі, Афінах і Барселоні, BSBI готує своїх студентів справити реальний значущий вплив у світі бізнесу. Усі програми збагачені трьома основними цінностями BSBI: підприємництво, лідерство та успіх і включають сильний акцент на вдосконаленні практичних та відповідних навичок для сучасного ринку. Студенти отримують впевненість у здійсненні своїх професійних мрій, вдосконалюючи найзатребуваніші навички та навчаючись у науковців, орієнтованих на галузь, на вершині своєї галузі. Вони також отримають користь від чудової команди підтримки кар’єри для додаткового керівництва.

 1. Членство BSBI включає: AACSB International - Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу, UN-PRME, Erasmus, Erasmus + та Асоціація випускників бізнесу (BGA), бронзовий член.
 2. Кілька навчальних місць - Наш добре обладнаний головний кампус розташований у центрі Берліна, столиці Німеччини. За даними Bloomberg Innovation Index за 2021 рік, Німеччина є однією з найбільш інноваційних країн світу. Ми також маємо навчальні заклади в Гамбурзі, Парижі та Афінах.
 3. BSBI пропонує змішані формати навчання, так що ви можете співпрацювати з іншими зобов'язаннями поряд з навчанням. BSBI інтегрував віртуальне навчальне середовище (VLE) та програми електронного навчання в основу свого викладання.
 4. Відмінна підтримка студентів - Ми забезпечуємо відмінне академічне навчання, гарантовані невеликі класи, експертів галузі та презентації запрошених доповідачів.
 5. Заняття проводяться англійською та доступні безкоштовні уроки німецької мови. Це допоможе вам збільшити ваші можливості працевлаштування в Німеччині після закінчення навчання.
 6. Спеціальне кар’єрне обслуговування - від майстер -класів з резюме та мережевих заходів до індивідуальних кар’єрних порад, команда надає студентам спеціалізовані послуги, необхідні для виконання їх кар’єрних прагнень.
 7. Німецька віза після навчання-після закінчення навчання, якщо ви хочете продовжити дозвіл на проживання в Німеччині, ви можете подати заяву на візу для пошуку роботи на термін до 18 місяців, що дозволить вам працювати без обмежень. Щоб скористатися можливостями кар’єрного росту в Німеччині, необхідний хороший рівень володіння німецькою мовою.
 8. Безкоштовна юридична підтримка: Після прибуття до Німеччини наш юридичний партнер SERS надасть візову консультацію та підтримку абсолютно безкоштовно.

Результати навчання

 • Наші програми були розроблені для розвитку практичних навичок ведення бізнесу, необхідних для процвітання на сучасному глобальному ринку бізнесу.
 • Завдяки підприємництву, лідерству та успіху, наші програми поєднують теорію з практикою, щоб тримати студентів у курсі останніх галузевих тенденцій.
 • Ми пропонуємо програми бакалаврату, аспірантури та докторантури, усі з яких зосереджені на тому, щоб допомогти вам стати винятковим лідером у вашій галузі.
 • Розроблені та поставлені експертами галузі, наші програми забезпечать вам конкурентну перевагу, необхідну для того, щоб виділитися на світовому ринку праці.

Різноманітність, розмір класу, задоволеність учнів

З підприємництвом, лідерством і успіхом у своїй основі, BSBI пропонує галузеві програми, які зосереджуються на розвитку практичних бізнес-навичок, необхідних для забезпечення вашого професійного успіху. Ці програми конкурентоспроможні, щоб задовольнити потреби міжнародного ринку. З нашим головним кампусом у Берліні, BSBI приваблює різноманітну когорту студентів із понад 90 національностей.

Ми пропонуємо програми бакалаврів, аспірантів та докторантів, усі з яких спрямовані на те, щоб допомогти вам стати винятковим лідером у своїй галузі. Наші академічні партнери включають: Університет творчих мистецтв (UCA), Університет Конкордія Чикаго (CUC) та Міжнародний телематичний університет UNINETTUNO.

Ми пишаємося тим, що є членом кількох організацій, таких як Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB), Організація Об’єднаних Націй – Принципи освіти відповідального менеджменту (UN-PRME) та Асоціація бізнес-випускників (BGA). Це членство демонструє нашу прихильність до академічної майстерності, збагачуючи досвід навчання наших студентів і надаючи їм доступ до зростаючої мережі провідних гравців галузі. Це членство надає BSBI низку ресурсів і доступ до мережі професіоналів, допомагаючи нам продовжувати пропонувати нашим студентам гнучкі та доступні програми.

 1. Широкий спектр програм від бізнесу, маркетингу та фінансів до творчого мистецтва та ІТ тепер з можливістю навчання онлайн або отримати міжнародну освіту в кількох кампусах із партнерствами у Франції та Греції.
 2. Невеликі розміри класів і різноманітна когорта студентів з понад 90 національностей, що призводить до збагаченого навчального середовища та обміну культурою.
 3. Видатні студентські послуги, починаючи від вітального тижня, наставництва від однолітків, до позакласних заходів, таких як вечірки свіжості, бізнес -конкурси, шоу талантів тощо.
 4. Гнучкі плани виплат, часткові стипендії та акційні пропозиції.

Прийом

Бакалаврські програми

 • Вік: 17-20 років
 • Освіта:
  • Випускник середньої школи;
  • З присвоєнням титулів після закінчення щонайменше 11 років навчання;
  • Академічні кваліфікації: ECCTIS еквівалент GCSE.
 • Досвід роботи: Немає / можлива позаштатна робота на умовах неповної зайнятості у молодшому віці через зростання кількості можливостей в Інтернеті.

Післядипломні програми

 • Вік: 21-34 роки
 • Освіта:
  • Ступінь бакалавра/бакалавра;
  • Може оцінюватися на основі відповідного досвіду роботи не менше 3 років досвіду управління;
  • Потенційно з іншими аспірантами (бажаю змінити кар'єру).
 • Досвід роботи: може оцінюватися на основі відповідного досвіду роботи не менше 3 років досвіду управління.

Докторська ступінь

 • Вік: 23 - вище
 • Освіта:
  • Диплом бакалавра визнаного закладу з дисципліни, пов’язаної з бізнесом; ступінь магістра або кваліфікація аспіранта 7 рівня, або МВА від визнаного ВНЗ.
  • Також можуть подавати заявки кандидати, які мають дипломи з інших дисциплін та ті, хто не має ступеня бакалавра чи магістра, але має інші академічні кваліфікації та значний професійний досвід на рівні виконавчої влади. Їх прийняття може бути предметом успішного проходження вступного випробування та співбесіди.

Ідеальні студенти

Програми бакалаврату:

 • Учні старших класів, які прагнуть здобути ступінь бакалавра за межами країни;
 • Студенти, які прагнуть покращити перспективи працевлаштування, щоб у майбутньому отримувати вищу зарплату.

Післядипломні програми:

 • Молоді міські спеціалісти/бакалаври, які прагнуть додати аспірантуру до своїх повноважень, щоб збільшити працевлаштування та шанси на підвищення заробітної плати у своїй організації.

Докторська ступінь:

 • Професіонали, які хочуть забезпечити влаштування у великі консалтингові компанії, міжнародні роздрібні магазини та будинки моди та інші сфери послуг, або ті, хто хоче здобувати наукові ступені у провідних університетах світу.

112194_110926_BSBI.png

Розташування

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     Програми

     Запитання