Belmont University

Belmont University

Belmont University

Введення

Університет Belmont University постійно визнаний «найбільш інноваційним» університетом, Belmont University понад 8200 студентів, які представляють кожну державу та понад 28 країн. Кампус розміщений на 93 мальовничих гектарах, які розташовані лише в двох милях від центру міста Нешвілл, штат Теннессі, динамічного та жвавого центру для уряду, охорони здоров’я, музики, туризму тощо. Приватний чотирирічний університет "Белмонт" об'єднує найкращі знання та професійну освіту в християнській спільноті навчання та служіння. Мета університету - допомогти студентам дослідити свої пристрасті та розвинути свої таланти для задоволення світових потреб.

Наша місія: Belmont University - це християнська спільнота, орієнтована на студентів, що забезпечує академічно складну освіту, яка дає можливість чоловікам і жінкам різного походження залучати та перетворювати світ з дисциплінованим інтелектом, співчуттям, мужністю та вірою.

Наше бачення: бути лідером серед викладацьких університетів, об’єднуючи найкращі з гуманітарних наук та професійної освіти в християнській спільноті навчання та служіння.

Наші цінності: Як християнська громада, орієнтована на студентів, з багатою баптистською спадщиною, Belmont University підтримує такі основні цінності, які є важливими для інтелектуального, духовного, особистого та корпоративного життя: Доброчесність, Дослідження, Співпраця, Служба та Покірність.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Nashville

    Belmont Boulevard,1900, 37212, Nashville

    Запитання