Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Введення

Турботливий та турботливий факультет та атмосфера невеликих громад роблять Школу освіти Беллармін мудрим вибором для успішної академічної кар’єри. Курси професійної освіти, досвід роботи в школах на місцях та сильний досвід гуманітарних наук готують студентів до вирішення проблем викладання різноманітних учнів. Видатні програми Школи освіти дають нашим студентам неоціненну перевагу у досягненні професійних цілей у кар’єрі.

Школа освіти використовує різноманітні матеріали та технології у повсякденному класі. Студенти отримують практичний досвід роботи з технологіями, що використовуються в державних школах, стандартизовані та діагностичні тести, а також реальні приклади методик та матеріалів у класі. Класи оснащені технологією SmartBoard та iPad, що дозволяє студентам бути більш інтерактивними з інформацією з Інтернету, презентаціями в класі та навчальними матеріалами.

Викладачі Школи освіти вважають, що навчання ефективному вчителю відбувається завдяки вивченню теорії та практики. Тому кандидати вчителі починають спостереження та польові роботи в першому семестрі першого курсу та продовжують це кожний семестр чотирьох років. У середньому студенти Белларміна отримують 30 годин досвіду на місцях кожного семестру. В осінньому семестрі старшого курсу кандидати проходять семестровий досвід викладання студентів. Цей інтенсивний професійний семестр дозволяє кандидатам вдосконалити викладацькі навички, які підготують їх до корисної кар'єри.

Випускники освітньої програми знаходять роботу в початковій, середній та середній освіті в державних та приватних школах. Вчителі Bellarmine завжди користуються великим попитом.

Розташування

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Запитання