© Eva Dang
Belfast Metropolitan College

Belfast Metropolitan College

Belfast Metropolitan College

Введення

Belfast Met - найбільший коледж для вищих навчальних закладів у Північній Ірландії та один з найбільших у Великобританії.

Ми розробили динамічну нову навчальну програму, яка відображає пріоритетні напрямки зростання, визначені для Північної Ірландії, оскільки саме тут будуть створені майбутні робочі місця. Завдяки нашим партнерським відносинам з промисловістю, ми постійно адаптуємо свою навчальну програму відповідно до вимог нашої кваліфікації в нашій економіці.

Ми пропонуємо унікальну освіту та навчання на кожному рівні та розробили портфоліо курсів для задоволення різноманітних потреб у навичках - від учнівства та курсів рівня 1 до тих, хто здобуває ступінь та аспірантуру . У поєднанні з цим ми прагнемо забезпечити доступ наших студентів до можливостей, що покращать їхню працевлаштування та навички готовності до роботи.

Наша основна увага в майбутньому полягає в підтримці розвитку Белфаста, забезпечуючи освіту, навчання та розвиток навичок для покращення індивідуального, громадського та економічного добробуту. Протягом наступних трьох років ми підтримуватимемо та покращуватимемо свою реакцію на учнів, роботодавців та громади.

Коледж вже створив чудову репутацію у роботодавців за те, що вони пропонують відповідне високоякісне навчання. Ми будемо спиратись на це, зосереджуючись на розвитку довгострокових взаємовигідних партнерських відносин та стаючи визнаним експертом у ключових та нових сферах зростання. Працюючи у партнерстві, ми збільшимо рівень участі, прогресу, досягнення та рівня кваліфікації всіх наших студентів.

Розташування

 • Belfast

  Millfield,125-153, BT1 1HS, Belfast

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання