Keystone logo
BBI Luxembourg

BBI Luxembourg

BBI Luxembourg

Введення

Наші програми суворо балансують практичне навчання з наглядовими та діловими знаннями, необхідними студентам, щоб стати ефективними особами, що приймають рішення в складній гостинній організації. Після того, як ви закінчите BBI , ви будете готові брати на себе важливі обов'язки на початку своєї кар'єри і бути продуктивним членом команди, починаючи з першого дня роботи.

Навчальні програми, а також структура, цілі, стратегії та педагогіка однакові в обох інститутах. Те саме відбувається з викладацьким складом, який обмінюється досвідом та навичками між двома організаціями, отриманими з 1990 року, року створення BBI . Заклади BBI в першу чергу створені як "Школа для гостинності та туристичного бізнесу" з міжнародним виміром. Наша стратегія заснована на тому, щоб бути динамічними, відкритими та залученими до "Суспільства знань" - європейського бачення майбутнього. Дійсно, завдяки цьому баченню вища освіта також отримує вигоду від фантастичного зростання.

Наші інститути особливо відомі за їх освітні інновації, і, на хвилину висуваючи скромність, наше навчання виділяється завдяки постійному пошуку досконалості. Наші результати, з точки зору задоволення студентів, справжніх професійних відкриттів та відносин з гостинною та туристичною індустрією, доводять, що ми є частиною провідних академічних інститутів для менеджменту.

BBI пропонує BBI бакалаврські та 1-річні магістерські програми, в справді міжнародних рамках, забезпечить тим креативним людям, які мають пристрасть і поділяють спільні цінності, готові відповісти на виклики в галузі гостинності та управління туристичною галуззю. Ми пропонуємо першокласну освіту для кар’єри в секторі гостинності та туризму - найшвидше розвивається галузі у світі.

Програми в основному відображають англосаксонський освітній формат, підкреслюючи практичний, практичний та міждисциплінарний підхід до навчання. Три основні напрямки навчальних програм:

  • Управління освітою операцій
  • Освіта в галузі управління бізнесом
  • Практична освіта - стажування

Розташування

  • Wiltz

    Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg, 9516, Wiltz

    Запитання