Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Введення

Бізнес -школа Cass є однією з п’яти шкіл міста, Лондонського університету. Це одна з провідних європейських бізнес-шкіл та у світовій еліті бізнес-шкіл, що володіють золотим стандартом акредитації "потрійна корона".

Cass відома на весь світ своїми:

 • Збалансована практична та теоретична освіта для студентів, студентів МВА та магістрів, а також тих, хто навчається за програмами докторантури та виконавчої влади
 • Знаючий академічний персонал із практичним досвідом роботи в галузі, довгостроковими зв’язками з бізнесом та процвітаючою науковою програмою
 • Міцні зв’язки з фірмами міста, міжнародним бізнесом та нашою спільнотою студентів, випускників та партнерів.

Надзвичайний дзвінок

Ми забезпечуємо надзвичайне - лідерство завдяки створенню знань, освіті та партнерству з громадою.

Репутація світового рівня

Невід’ємною частиною Сіті, Лондонського університету, бізнес -школи імені Джона Касса є серед світової еліти. Ми послідовно входимо до числа найкращих бізнес -шкіл та програм у світі. Крім того, Касс володіє рідкісним золотим стандартом акредитації "потрійної корони" від Асоціації до Попередніх колегіальних шкіл бізнесу (AACSB), Асоціації МВА (AMBA) та Європейської системи підвищення якості (EQUIS).

Разом зі сформованою 50-річною репутацією досконалості в галузі бізнес-досліджень та освіти, Cass залучає видатних вчених, студентів та бізнес у всьому світі до нашої енергійної спільноти Cass.

Опис місії

У Cass ми допомагаємо людям процвітати у динамічному, взаємопов’язаному світі. Ми поєднуємо найсучаснішу теорію та практику, надихаючи наш яскравий будинок у Лондоні, залучаючи нашу міжнародну мережу. Серед провідних світових бізнес -шкіл підхід Касса викликає надзвичайну енергію; особистий, але глобальний, інтелектуальний, але практичний, пристрасний, але дисциплінований. В результаті лідерство забезпечує спритність, відмінність та стійкість.

 • Знання - ми створюємо знання, які сприяють впливовому лідерству мислення
 • Освіта - ми персоналізуємо навчальний досвід для формування навичок, відмінності та спритності
 • Спільнота - ми разом досягаємо успіху, допомагаючи нашому персоналу, випускникам, партнерам та установі процвітати.

Глобальна перспектива

Наше міжнародне охоплення є великим і життєво важливим, підтримуючи нашу прихильність різноманітності. Дійсно, ми застосовуємо глобальний підхід до всього, що ми робимо, починаючи від функціонування подвійного кампусу в Дубаї для обслуговування Близького Сходу, закінчуючи доставкою модулів та навчальних поїздок по всьому світу та набором студентів та науковців з різних національностей та професій. Через наш глобальний об’єктив ми бачимо потужний потенціал відмінностей та співпраці.

Практична освіта

Незалежно від того, приїжджаєте ви в Касс як студент, магістр бакалавра або магістр, або для здобуття докторської чи вищої освіти, ви будете піддані надихаючій суміші найсучаснішої теорії та практики. Касс - це не вежа зі слонової кістки. Наш провідний світовий факультет створює знання, тісно співпрацюючи з лідерами галузі. В результаті ми можемо надати вам знання, навички та впевненість, необхідні для процвітання у дуже реальному та постійно мінливому світі бізнесу.

Приєднуйтесь до Cass та станьте частиною зростаючої та потужної глобальної спільноти, до якої ви можете додати власну історію успіху.

Фонд сера Джона Касса

Фонд сера Джона Касса підтримує освіту в Лондоні з тих пір, як сер Джон Касс заснував школу в Олдгейті в 1710 році.

У травні 2001 р. Фонд зробив щедрі пожертви на проект будівництва Школи бізнесу та продовжує надавати постійну підтримку Школі бізнесу.

131029_pexels-photo-1595391.jpeg

Фокс / Пекселі

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • London

  Cass Business School 106 Bunhill Row,

 • Dubai

  Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Запитання