Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Введення

Be Bath Spa

Bath Spa University - це більше, ніж навчання. Йдеться про застрягання: думати, творити і робити. Про зустріч із друзями на кампусі, прийняття викликів та щиру турботу. Ми розширюємо межі і себе. Якщо вам це добре звучить, ви добре впишетесь.

Чому саме спа -центр Bath?

Відмінна репутація

BeBathSpa101

Наше походження бере свій початок з 1852 року та первісної Школи мистецтв Бат, тому ми побудували свою репутацію на більш ніж 160 -річній традиції та успіху. Ми також неухильно зростаємо із захоплюючими курсами та напрямками досліджень.

Добре пов'язані

BeBathSpa102

Ми маємо партнерські відносини з підприємствами, організаціями та установами в усіх куточках світу. Ви побачите наших студентів на міжнародних конференціях, екскурсіях та заходах - від Единбурзького фестивалю до краю до канадського "International Next Way". Ви залишите Bath Spa як громадянин світу з амбіціями, драйвом та зосередженістю.

Доступний для всіх

BeBathSpa103

Доступність та рівність важливі для нас. Унікальне навчальне та соціальне середовище, яке ми пропонуємо, є ключовим фактором нашої популярності. Наші студенти з різних країн та культур, з усіх куточків цієї країни та за кордоном, а також мають різні академічні повноваження.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

Статистика

Доказ у статистиці

 • Великі перспективи для випускників: 93,7% випускників Bath Spa працюють або продовжують навчатися через 6 місяців після закінчення навчання (HESA: 2014/15 Напрямки випускників вищої освіти, опубліковано 2016 р.)
 • 5 кращих креативних університетів: ми ввійшли в п’ятірку найкращих творчих університетів. (Який? Опитування студентів університету 2016)
 • Тут ви будете в безпеці: ми 2-й найбезпечніший університет на південному заході та 6-й серед майже 130 інших університетів та вищих навчальних закладів Англії та Уельсу. (Повний посібник з університету, 2015 р.)
 • Сталість та екологічні зобов’язання: це не зупиняється на людях – ми також дбаємо про наше довкілля. Наша політика Green Focus принесла нам «Відзнаки першого класу». (Люди та Зелена ліга планети 2015)

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Bath

   Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

  Запитання