Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Введення

Школа мистецтв і наук Вайсмана - це школа з невеликою атмосферою коледжу та ресурсами великого державного університету. Вайсман має динамічний, колегіальний та національно визнаний факультет із понад 200 штатних співробітників, організованих у 13 кафедр. Він пропонує персоналізовану підтримуючу увагу до своїх 2600 спеціальностей, а також унікальні програми, що пов'язують мистецтво та науки з бізнесом та державними справами. Вайсман - одна з трьох шкіл, що входять до коледжу Барух, яка стала найбільшою та найрізноманітнішою школою у своєму роді в країні.

Викладачі та співробітники Школи Вайсмана прихильні найамбітнішим цілям бакалаврської освіти в галузі мистецтв та наук: заохочувати ріст наших студентів як громадян, як майбутніх професіоналів та як людей. Це зобов’язання свідчить про всі наші зусилля щодо сприяння набуттю чудових комунікативних та кількісних навичок, розвитку критичних та аналітичних здібностей та культивуванню естетичної, етичної, громадянської та міжкультурної свідомості.

Незалежно від того, приїжджають чи студенти до нас з наміром здобути спеціальність з одного з наших предметів, або з ділових чи державних справ, віра в цінність навчання в гуманітарних, соціальних та природничих науках є основою нашої місії як школи. Це формує досвід освіти Вайсмана. Наші викладачі ілюструють це зобов'язання у власній роботі, яка включає значний внесок у свої галузі, і ми прагнемо створити середовище, в якому можуть процвітати наукові дослідження, наукові праці та творча діяльність.

Розташування

  • New York

    One Bernard Baruch Way (55 Lexington Ave. at 24th St) New York, NY 10010 646-312-1000, 10010 646-312-1000, New York

    Запитання