Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Введення

Школа громадських та міжнародних відносин Остіна Маркса - єдина державна аспірантура Нью-Йорка, присвячена державним справам. Ми пропонуємо ступінь бакалавра та аспіранта з державної політики та адміністрування, а також програму магістра в галузі освіти (MSEd) в Адміністрації вищої освіти (MSEd-HEA) та програму магістра міжнародних відносин (MIA).

Школа Маркса надає студентам можливість безпосередньо підготуватися до цього післядипломного життя ще в школі. Багато наших студентів співпрацюють з викладачами як наукові співробітники, розширюючи межі знань, опановуючи складні аналітичні інструменти. Студентам настійно рекомендується приділяти час навчанню за межами Нью-Йорка через програми, що фінансуються школою, від двох тижнів до повного семестру. Ми маємо академічні партнерські стосунки на п’яти континентах та процвітаючий Вашингтонський семестр, щоб познайомити студентів із життям у столиці країни. Багато наших студентів стажуються на місцях у деяких провідних некомерційних організаціях світу, міжнародних неурядових організаціях, лікарнях, школах та державних установах.

Ми спираємось на один з найбільших факультетів державних справ у країні, і ми застосовуємо міждисциплінарний підхід до викладання, досліджень та професійного розвитку.

Школа зберігає та управляє п’ятьма відомими дослідницькими центрами та установами, які видають критичні звіти, результати опитування та дані з різних тем, що стосуються державної політики.

Факультет Школи Маркса є одним з найбільших та найрізноманітніших у світі. Здійснений і широко визнаний у своїх галузях, кожен член приносить багатий досвід консультування чи керівництва відомствами, політичними лідерами, основними медичними, некомерційними чи державними організаціями в усьому світі. Вони тут, щоб допомогти вам розвиватися особисто та професійно, вирішуючи найактуальніші виклики державної політики сьогодні та надаючи вказівки щодо курсових робіт, можливостей розвитку та кар’єри.

Розташування

  • New York

    Lexington Avenue,55, 10010, New York

    Запитання