Barton College

Barton College

Barton College

Введення

Barton College , чотирирічний приватний коледж гуманітарних мистецтв, вірить у коледж від першого імені. Надаючи студентам сильну академічну спрямованість та можливості для розвитку лідерських якостей, Бартон об'єднує свої менші розміри з навмисним застосуванням спільного навчання у всіх аспектах досвіду студентів у коледжі.

Вісім шкіл, що пропонують понад 30 академічних спеціальностей. Бакалавр мистецтв, бакалавр наук, бакалавр образотворчих мистецтв, бакалавр медсестер, бакалавр соціальної роботи, бакалавр ліберальних студій, магістр ділового адміністрування, магістр освіти, магістр шкільного управління та магістр наук у галузі медсестер нагороджуються через школи Альянсу з питань охорони здоров’я та спорту; Бізнес; Освіта; Гуманітарні науки; Годування; Наук; Соціальна робота; та Візуальне, виконавське та комунікативне мистецтво.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Wilson

    Wilson, США

    Запитання