Baria Vungtau University

Baria Vungtau University

Baria Vungtau University

Введення

Університет Баріа - Вунгтау розташований у прибережному місті Вунгтау міста Баріа - провінції Вунгтау, яке є воротами до Східного моря провінцій на південному сході та центром економіки, фінансів, культури, туризму, транспорту та освіта Південного Сходу та зручне сполучення з Хошиміном та іншими сусідніми провінціями наземним, повітряним, водним та залізничним транспортом. Володіючи багатьма прекрасними пляжами та добре обладнаною інфраструктурою, місто Вунгтау є відомим туристичним напрямком на півдні та логістичним районом нафтогазової галузі В'єтнаму. Університет Баріа - Вунгтау - єдиний університет у місті Вунгтау, який є навчальним закладом для забезпечення міждисциплінарних людських ресурсів для провінції Баріа - Вунгтау, сусідніх провінцій, а також усієї країни. BVU також є науково-дослідним центром провінції BVU - провінція Вунгтау, де здійснюються та застосовуються дослідницькі проекти щодо застосування та передачі передових наук і технологій у суспільстві та на виробництві.

Зручності:

BVU має 3 містечка, розташовані в центрі Вунгтау ( Кампус 1 - 80 Труонг Конг Дінь, відділення 3; Кампус 2 - 01 Труонг Ванг Банг, відділення 7; Кампус 3 - 951 Бінь Гі, відділення 9, місто Вунгтау ) забезпечити навчальні кабінети, експериментальні лабораторії та ігрові майданчики для понад 7000 учнів.

Гуртожиток університету розташований на 8-10 Тран Нгуєн Хань, відділення 1 міста Вунгтау для розміщення студентів з інших провінцій. З 2006 року і дотепер університет продовжує інвестувати в реконструкцію та оновлення інфраструктури, бібліотек та лабораторій; забезпечити сучасним обладнанням для викладання, навчання та дослідницької діяльності. В даний час університет має понад 30 практичних кабінетів, у тому числі 11 комп'ютерних лабораторій, 20 експериментальних лабораторій. У майбутньому група Нгуєн Хоанг інвестуватиме в будівництво лекційних будівель, лабораторій, стадіонів, парків розваг для студентів, а особливо в покращений гуртожиток, що вміщує до 3000 студентів.

Наукові дослідження: Наукові дослідники: 05 професори та доценти, 26 докторів наук; 114 магістрів; 58 Інженери та ступінь бакалавра . Виконані науково-дослідні проекти: Загалом 75 проектів, включаючи 01 проект на рівні міністрів; 01 Проект провінційного рівня; 27 проектів університетського рівня викладачів та 46 проектів студентів

Наукові публікації: 368 наукових праць та статей у журналі Досягнуті нагороди: 141 нагорода

Міжнародне співробітництво: Міжнародні партнери: 35 партнерів; 10 країн та територій (Великобританія, США, Австралія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Японія, Корея, Тайвань, країни АСЕАН ) Програми міжнародного співробітництва: Спільні навчальні програми; Обмін викладачами та студентами; Стажування; Навчання тренерів; Фінансування проектів Міжнародні експерти: 10-20 експертів та науковців / рік; 5-10 зарубіжних викладачів / рік.

Розташування

  • Vũng Tàu

    Trương Công Định,80, , Vũng Tàu

    Запитання