Keystone logo
Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Введення

Світ гастрономії змінився, і спосіб його вивчення теж

Barcelona Culinary HUB – це Вища школа гастрономії, яка спеціалізується на управлінні та діловому баченні в ресторанах.

Основна мета полягає в тому, щоб перетворити студентів на чудових професіоналів у сфері управління, техніки та виробництва в гастрономії, ресторанному та харчовому секторі, поєднуючи кулінарні навички з баченням бізнесу.

Стовпи школи базуються на інноваціях, гастрономічній підготовці та дослідженнях, екологічності та креативності.

Ми сполучна ланка між гастрономією та менеджментом.

Barcelona Culinary HUB – це гастрономічна школа в Барселоні. З інноваційним духом і на основі останніх тенденцій школа була створена, щоб додати цінність кулінарному світу, таким чином гарантуючи, що професіонали та / або майбутні професіонали отримають необхідні знання для управління та досягнення успіху в цьому висококонкурентному секторі.

BCH прагне до якісної академічної моделі, заснованої на методології «навчання на практиці». Ця методологія пропонує студенту реагувати на вимоги ринку з точки зору інновацій та постійного вдосконалення.

Наше походження

BCH народився в Барселоні, одному з найкращих гастрономічних напрямків. Школа дотримується принципів, які відзначають це місто: множинність, авангард та інновації. Це батьківщина великих кулінарних авторів і відомих ресторанів, нагороджених зірками Мішлен або Repsol Suns.

З іншого боку, Барселона є однією з найважливіших столиць Середземномор’я, тому її продукти та гастрономія забезпечують здорове харчування та здоровий спосіб життя, що відображається в дусі та сутності Barcelona Culinary HUB .

Чому варто навчатися в Барселоні?

Барселона – це космополітичне, авангардне та яскраве місто, яке характеризується поєднанням традицій та інновацій. Місто Барселона пропонує безмежні плани дозвілля, унікальну гастрономію, архітектуру, визнану в усьому світі, мистецтво, морські та гірські ландшафти, як місцеву, так і міжнародну атмосферу та унікальну сутність, яка робить його одним із найкращих місць для життя. Барселона є колискою незліченних митців з усіх сфер, де народжується творчість, натхнення, інновації та мотивація додавати цінності світу. Відкрийте це!

Планетне навчання та університети

Barcelona Culinary HUB є частиною Planeta Formación y Universidades, міжнародної мережі вищої освіти Grupo Planeta. Має двадцять два навчальні заклади в Іспанії, Андоррі, Франції, Італії, Північній Африці, США та Колумбії. Щороку понад 100 000 студентів із 114 різних національностей навчаються в бізнес-школах, університетах, спеціалізованих коледжах і центрах професійної підготовки.

Чому варто навчатися в BCH?

 • Міжнародне та професійне визнання
 • Барселона, місто походження
 • Точка зв'язку між кухнею та управлінням
 • Глобальне бачення
 • Міжнародна мережа контактів
 • Співпраця з компаніями галузі

З пристрастю допоможемо вам у плані вашої кар’єри

Магістри в безперервному навчанні

Пропозиція університетського навчання, адаптована до потреб галузі. Тренінги з великим акцентом на менеджменті та його різних процесах, не залишаючи осторонь креативність, авангардну кухню та новітні техніки. Комплексна концепція навчання, де ви можете покращити методи управління та навички спілкування.

Розташування

 • L'Hospitalet de Llobregat

  Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

 • L'Hospitalet de Llobregat

  Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

  Запитання