Keystone logo
Bar-Ilan University Магістр єврейської філософії
Bar-Ilan University

Магістр єврейської філософії

Ramat Gan, Ізраїль

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ILS 1 800 / per year *

Купажований, Дистанційне навчання, На кампусі

* річне навчання для іноземних студентів магістратури, які не є громадянами Ізраїлю, плюс додаткові збори

Введення

Кафедра єврейської філософії (єврейська думка та каббала) на факультеті єврейських студій міста Bar-Ilan University присвячена дослідженню та викладанню всіх галузей єврейської філософії від класичного періоду до написання єврейської філософії в наші дні, включаючи вивчення кабали та хасидизму. Особливий акцент приділяється вивченню і дослідженню філософського мислення, містичного споглядання, міжрелігійних відносин.

Якщо ви цікавитеся такими галузями, як єврейська традиція, філософія та єврейська історія, кафедра єврейської філософії запрошує вас взяти участь у захоплюючій магістерській програмі з єврейської філософії, яка спонукає вас до всебічного вивчення світу єврейської мови. філософії та всіх її аспектів, розглядаючи різні підходи, дискурси та методи з широкої культурної точки зору. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися більше про програму.

Ця дворічна магістерська програма повністю викладатиметься англійською мовою провідними експертами в галузі єврейської філософії.

Вивчення єврейської думки знайомить вас з найбільшими єврейськими мислителями, такими як Маймонід, також відомий як Рамбам, раббі Єгуда Галеві, раббі Кук і раббі Хабада Любавича Менахем Мендел Шнеерсон.

Курси на кафедрі єврейської філософії пропонують поглиблене вивчення творів і вчень цих важливих діячів, а також огляд їх впливу на єврейську та загальну філософію. Навчальна програма охоплює широкий спектр дисциплін і періодів, від середньовіччя до нового часу.

Ми пропонуємо розвиваюче навчальне середовище, дослідницькі семінари, семінари відділів та аналітичні центри для докторантів.

Провідні вчені з єврейської філософії

Наші викладачі кафедри єврейської філософії є одними з провідних світових експертів і філософів, у тому числі одними з найвідоміших дослідників єврейського способу мислення. Усі вони мають великий досвід роботи в дисертації та докторантурі та до ваших послуг для вашої магістратури та аспірантури.

Серед них: професор Ханох Бен Пазі (ліворуч), завідувач кафедри єврейської філософії BIU на факультеті єврейських студій, який буде керувати магістерською програмою, професор Ефраїм Меїр, професор Тамар Росс, професор Стівен Харві, доктор. Міріам Фельдманн Кей, д-р Єгуда Халпер, проф. Аві Елькаям, д-р Леоре Сак Шмуелі, проф. Джордж Яаков Колер, проф. Дов Шварц та проф. Деніел Абрамс.

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Про Школу

Запитання