Keystone logo
Bar-Ilan University Магістр творчого письма
Bar-Ilan University

Магістр творчого письма

Ramat Gan, Ізраїль

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ILS 17 500 / per year *

На кампусі

* Щорічне навчання для студентів міжнародних бакалаврів, які не є громадянами Ізраїлю, становить приблизно. 13 500 NIS плюс додаткові збори, а для магістрів (без програми IMBA), 18 000 NIS плюс додаткові збори. Програма МІМБА - 84 900

Введення

Семінари невеликого розміру з міжнародно визнаним викладачем

Аспірантура Шанді Рудофф з творчої писемності - це магніт для англомовних ізраїльтян, а також євреїв та неєвреїв з усього світу. Дворічна програма, розміщена на кафедрі англійської літератури та мовознавства університету Bar-Ilan University , пропонує магістерську ступінь з англійської літератури зі спеціалізаціями «Літературна фантастика», «Поезія» або «Творча наукова література».

Готель Bar-Ilan University розташований на околиці Тель-Авіву та лише за годину їзди на автобусі від Єрусалиму. Він Bar-Ilan University різноманітний студентський корпус.

Адам Джанг / Unsplash

Tel Aviv

Студенти в програмі коливаються у віці від 21 до 71 року та приїжджають з усього світу. Хоча Програма досліджує давню традицію між іудаїзмом та писемністю, не існують програми, а лише прагнення до доброго письма. Наші студенти та приїжджаючі письменники часто переживають свій час у програмі як період, що змінюється життям.

Програма організовує дворічні конференції та спонсорує неформальні зустрічі з письменниками в Єрусалимі та Тель-Авіві.

Постійний факультет: Марсела Сулак, Еван Фалленберг, Вільям Колбренер, Ілана Блумберг, Майкл П. Крамер та Даля Розенфельд.

Інструктори, які відвідували минулих візитів, включали Джейн Бернштейн, Джозефа Скібелла, Мелвіна Жуля Букіет, Атара Хадарі, Джоан Лігант, Брет Лотт, Джонатана Вілсона, Стіва Стерна, Марка Мірського, Різа Міллер, Тоні Епріле, Еббі Фрухт, Ассаф Гаврон та Дженні Елдман.

Серед візитерів були Алісія Острікер, Еріка Мейтнер, Ілана Куршхан, Рахіль Кадіш, Сана Красіков, Джозеф Скібелл, Макс Apple, Ева Хоффман, Джеральд Стерн, Арон Припфелд, Етгар Кере, Ребекка Голдстейн, Пітер Коул, Адіна Хоффман, Дара Горн, Натан. Енгельдер, Етельберт Міллер, Маріта Голден, Девід Бесможис, Джой Кац, Філ Шульц, Тодд Хасак-Лоуї, Мейр Шалев, Роджер Каменетц, Ассаф Гаврон, Робін Хемлі, Майкл Кольєр, Роя Хакакян, Сара Ван Арсдейл та Пітер Бріклебанк. Габріель Кальвокоресссі, серед інших.

Програма названа в любові пам'яті Шайді Рудоффа (1966-2006), чиє бачення та відданість зробили програму можливішою .

Ми сподіваємось, що ви подумаєте приєднатися до цього надзвичайного письмового співтовариства.

Програма визнає з врахуванням внеску наших засновників Шайді Рудоффа, Михайла П. Крамера, Шарона Фрідмана, Аллен Хофмана, Лінди Зісквіт, а також наших благодійників Шелдона, Зі, Хеда Рудоффа.

Вхід і витрати

Програма випускників Шейді Рудоффа в творчому письму приймає різноманітний студентський склад з усього світу. Ми привітали студентів будь-якого віку з Австралії, Зімбабве, Південної Африки, Сполучених Штатів, Канади, Індії, Ірландії, Німеччини, Фінляндії, Данії, Бразилії, Великобританії та, звичайно ж, ізраїльського.

Всі кандидати повинні мати ступінь бакалавра мистецтв або еквівалент. Студентів, які не здобули освіту з англійської літератури або суміжних галузей, а також студентів або випускників, може бути запропоновано пройти до двох курсів (hashlamot) з кафедри англійської літератури та лінгвістики.

. Їх вартість не входить до стандартної плати за навчання.

Інструкція щодо застосування

А. Перший крок: Застосування програми написання письма

 • Заявка: Заповніть та надішліть форму заявки Shaindy Rudoff Департаменту.
 • Необхідні додаткові матеріали: Поряд з формою, будь-ласка, надішліть наступне:
  • Написання зразка - 20-30 сторінок із двостороннім розташуванням у 12 pt. шрифт для застосування до художньої літератури та творчих не-фантастичних композицій; або, 10-15 віршів для поезії доріжки. Переконайтеся, що ваше ім'я на кожній сторінці.
  • Рекомендаційні листи - надіслати по електронній пошті або поштою два рекомендаційні листи від учителів або роботодавців. Вони повинні бути на бланках та підписати.
  • Стенограма - будь ласка, включіть офіційну версію для всіх студентів та випускників.

Ваша заявка буде оброблятися лише після отримання всіх цих елементів.

Ваша заявка розглядатиметься в програмі письмової творчості Шайді Рудоффа. Якщо ви отримаєте повідомлення про прийом від нас, вам слід звернутися до магістерської комісії Bar-Ilan University . Будь ласка, не звертайтеся до магістерської комісії без попереднього прийому до програми.

B. Крок другий: звернення до комітету магістра Bar-Ilan University

Отримавши повідомлення про прийняття, заповніть заявку на івриту МА Комітету, яка включає плату за заявку в розмірі 485 НІС.

Yoav Aziz / Unsplash

Hayarkon Street @ Yom Kippur

Витрати

Плата за заявку: NIS 485 або еквівалент.

Навчання: навчання для ізраїльтян визначається урядом Ізраїлю. Студенти зараховуються відповідно до кількості класів, які вони беруть за кожний семестр. Наприкінці дворічного періоду початкове літнє майстерня вважається частиною навчання. Якщо студент не закінчить дисертацію протягом двох років, він / вона повинен просити про продовження з магістерської комісії та заплатити принаймні ще 10% річного навчання за той рік.

Якщо студенту потрібно взяти додаткові, необхідні курси (хехламот) через нестачу англійської літератури на рівні бакалаврів, навчання буде вище.

Крім навчання, студенти, які прибувають з-за кордону, повинні враховувати такі витрати:

 • Транспорт до Ізраїлю та звідти;
 • Житло
 • Медична страховка
 • Їжу - гарячі кошерні страви можна придбати в університетській кафетерії приблизно за 8-10 доларів;
 • Перевезення
  • Погодинна поїздка на автобусі з Єрусалиму в одну годину коштує приблизно 9 доларів;
  • Проїзд на автобусі з Тель-Авіва в 20 хвилин коштує приблизно 3,50 долара.

Для нових іммігрантів в Ізраїль: Раніше Єврейська агенція платила повне або часткове навчання для нових іммігрантів. Будь ласка, проконсультуйтеся з Єврейською агенцією та Студентською владою щодо їхньої поточної політики.

Асоціація американців та канадців в Ізраїлі (AACI) також є хорошим джерелом інформації для студентів-іммігрантів.

Стипендії: Bar-Ilan University пропонує декілька стипендій на навчання студентам на основі заслуг на другий рік.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання