Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Введення

Про університет

Bar-Ilan University , один з найбільших університетів Ізраїлю, пропонує студентам широкий спектр унікальних академічних і соціальних можливостей, які не знаходяться в жодному іншому навчальному закладі в Ізраїлі.

З моменту свого створення в 1955 році понад 130 000 студентів отримали користь від зразкових академічних і дослідницьких установ Бар-Ілана та відданості інтеграції єврейської культури та традицій у всі навчальні програми. Забезпечуючи провідних дослідників і професорів Ізраїлю та надаючи студентам можливість вивчити свої єврейські коріння, Bar-Ilan University дає студентам ресурси та знання, щоб досягти успіху на робочому місці та максимізувати свій внесок у суспільство як освічених та соціально обізнаних громадян.

Студенти з різних країн світу звертаються до Бар-Ілана, щоб навчатися в наших провідних програмах навчання. Під наглядом та керівництвом наших нагороджених професорів вони навчаються критично мислячих та аналітичних навичок, необхідних для вивчення їх сфер інтересу та академічного зростання. Bar-Ilan University пропонує широкий вибір студентів, аспірантів та докторських програм, які визнаються у всьому світі, включаючи ряд міжнародних ступенів, які викладаються англійською мовою.

Розташування

  • Ramat Gan

    Ramat Gan, Ізраїль

Запитання