Ball State University

Ball State University

Ball State University

Введення

Ми викликаємо інтелектуальну цікавість. Духові та вмотивовані, ми вчимось, зростаємо та здійснюємо політ. Наш професорсько-викладацький склад та всі співробітники нашої громади - ставляться до студентів як до партнерів з першого дня. У класах та лабораторіях, на спортивних майданчиках у захоплюючих проектах навчання за межами кампусу - із спритністю та наполегливістю - літають кардинали. Ми грунтуємось на наших цінностях, піднімаємося своїми знаннями і впевнено йдемо вгору до все більших можливостей. У нас проста обіцянка: кинути виклик один одному, щоб досягти успіху.

І з користю, як наш путівник, ми літаємо.

Ми залучаємо студентів до навчальних, дослідницьких та творчих зусиль, які дозволяють нашим випускникам робити кар'єру та повноцінне життя, збагачене навчанням протягом усього життя, а також підвищуючи економічну, екологічну та соціальну життєздатність нашої громади, нашої держави та нашого світу. .

Гордий минулий

Неперевершена віра Штату в освіту, коріння творчості, цінностей та інтелектуальної цікавості, почалася наприкінці 19 століття, коли керівники бізнесу Мунсі передбачили місцевий коледж, щоб сприяти розвитку міста.

Серед візіонерів були п’ять братів-балів - Луцій, Вільям, Едмунд, Франк та Джордж - промисловці та меценати, які переїхали з Нью-Йорка в Мансі, прагнучи розширити свій бізнес зі скляними контейнерами.

Невелика приватна школа підготовки вчителів відкрилася в 1899 р. Після того, як зусилля громади щодо підтримки коледжу провалилися, брати Бали придбали землю та будівлі неіснуючого закладу та подарували їх державі Індіана. Цей подарунок став Східним підрозділом штату Індіана в штаті Індіана, який відкрився в 1918 році для задоволення потреби Індіани в більшій кількості та вдосконаленні вчителів.

Визнаючи щедрість сім’ї Бал, Генеральна Асамблея штату Індіана змінила назву школи на Бал учительських коледжів у 1922 році, а потім у Школьну державну вчительську колегію в 1929 році.

До 1960-х рр. Регіональний учительський коледж почав залучати викладачів поза межами Середнього Заходу, і студенти шукали спеціальностей у таких сферах, як бізнес, архітектура та інші новітні дисципліни. Зарахування та фінансування зростали з національними тенденціями, додавались нові можливості та пропозиції.

У 1965 році Генеральна Асамблея штату Індіана перейменувала Коледж- Ball State University , визнавши його феноменальне зростання кількості студентів та навчальних закладів, різноманітність та якість його освітніх програм та послуг та передбачення ширшої ролі, яку воно відіграватиме в майбутньому штату.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Muncie

    W University Ave,2000, 47306, Muncie

    Запитання