Bahcesehir University Майстер в освітніх технологіях
Bahcesehir University

Майстер в освітніх технологіях

Istanbul, Туреччина

4 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

USD 12 000 / per year *

На кампусі

* Плата за навчання для студентів (програми вищої освіти 1,5-2 роки): 12000 доларів США за програму

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Освітні технології

 • Назва програми: освітні технології
 • Тип програми: англійська - дипломна робота

Опис програми

Враховуючи зростаюче вплив технології та зростаючі потреби, поінформоване використання технологій є необхідним для створення багатих навчальних середовищ у K12, вищої освіти, бізнесу та промисловості, а також консультування. Освітні технології є інноваційним способом розробки, доставки, полегшення та керування вибраними професійними налаштуваннями для учнів будь-якого віку, незалежно від того, чи є вони обличчям до обличчя, в Інтернеті або обидва.

Магістерська програма освітніх технологій в Університеті Бахчешира навчить вас інтегрувати теорію, дослідження, творчі здібності та навички вирішення проблем з різними технологіями, що розвиваються, з метою підвищення ефективності в різних ситуаціях, включаючи навчальні заклади та корпоративні навчальні аудиторії.

Програма спрямована на широке та глибоке розуміння практики навчального дизайну, візуального дизайну, медіа-дизайну, дизайну взаємодії, розробки мультимедіа, оцінки та дослідження. Наші випускники продовжують займати посади в якості координаторів технологій або адміністраторів, керівників викладачів, навчальних конструкторів або технологів та фахівців з інтеграції навчальних програм у цій галузі.

Освітні технології - Структура програми

Магістр наук в освітніх технологіях має дисертацію та дисертацію альтернативою. Програма без дисертації складається з 10 курсів та 1 курсу. Програма дисертації складається з 7 курсів, семінарів та дипломних робіт. Вибрані курси пропонують варіанти для студентів, які спеціалізуються на областях, придатних для планування кар'єри відповідно до їх бажанням.

Кожний курс повинен відкриватися тільки протягом періоду. Вибрані курси варіюються залежно від семестрів. Варіанти онлайн-курсів факультативного курсу доступні за семестром.

Тривалість магістерської програми в нетрадиційних освітніх технологіях складає 3 семестри. Тривалість програми дисертації становить 4-6 семестрів. Студенти, які не закінчили програму протягом зазначеного часу, будуть звільнені з університету.

Курси, як правило, проводяться з 19:00 до 22:00 в будні дні в Бешикташском кампусі. Є щотижневі курси, а також кількість навчальних курсів, вибраних на семестр.

Освітні технології - Опис курсу

EDT5001 Освітні технології, поле, теорія та професія

Цей курс знайомить зі студентами освітніх технологій у цій галузі. Це фундаментальний курс в навчальних технологіях. Курс намагається охопити більшість тем у цій галузі. Вона намагається ввести поле з історією, і курс буде також охоплювати поточні тенденції та те, яке майбутнє принесе в область освітніх технологій

EDT5002 Методи дослідження в освіті

Методи дослідження в навчальних технологіях; проблеми дослідження; етика та дослідження; змінні та гіпотези; огляд літератури; вибірка; збір даних та інструменти; достовірність та надійність; підготовка дослідницької пропозиції.

EDT5003 Навчальний дизайн

Систематичний підхід та моделювання; навчальні моделі дизайну; аналіз потреб та проблем; аналіз навчального та робочого середовища (аналіз учнів, зміст та організація); аналіз суб'єктного змісту та завдання; визначення попередніх знань і умов; викладання навчальної мети; написання навчальних цілей; визначення критеріїв вимірювання та оцінки; навчальні теорії та стратегії; розробка навчальних матеріалів; дизайн навчальної системи.

EDT5004 Мультимедійний дизайн та виробництво в освіті

Навчальні теорії (біхевіоризм, когнітівізм та конструктивізм) застосовуються до розробки та розробки мультимедіа; впровадження та використання мультимедійних засобів розробки; навчальний дизайн для мультимедіа; оцінка мультимедійних продуктів; розробка та розробка аудіо та візуальних матеріалів (анімація, аудіо, відео та ін.); принципи проектування інтерфейсу (використання анімації, взаємодії, зворотного зв'язку, навігації, упаковки та публікації).

EDT5005 Дистанційна освіта: теорія, дослідження та практика

Введення в дистанційне навчання; навчальні середовища в дистанційній освіті; технології дистанційної освіти; методи та методи, що використовуються при плануванні, підготовці та застосуванні технологій дистанційної освіти; основні поняття у використанні Інтернету; Використання Інтернету в освіті; Інтернет-етика (етикетка); навчальні об'єкти; міжнародні стандарти для мета-даних навчальних об'єктів.

EDT5008 Розширений навчальний дизайн

Розробляти, розробляти, управляти та оцінювати навчальні програми; придбати знання, навички та здібності, необхідні для забезпечення лідерства в області навчального проектування; вивчити різні моделі навчання та пов'язані з ними методи, включаючи швидке прототипування, щоб зрозуміти відносні сили кожної моделі і звернутися до неї, коли і коли виникають відповідні ситуації.

EDT5009 Human Performance Technology

Студенти вивчають фундаментальні компоненти, які підвищують продуктивність у навчальних ситуаціях або на робочому місці, моделей процесу, рішення, проблеми практики та майбутні тенденції в галузі технологій людських ресурсів.

EDT5010 Освіта для дорослих та інформаційні технології

Психологія дорослих; навчання дорослих; ставлення дорослих до змін; їх стійкість до змін; принципи навчання дорослих; інформаційні технології для дорослих; планувати, проектувати та виконувати навчальні програми, пов'язані з інформаційними технологіями.

EDT5011 Інтернет-програмування

Мови програмування для Інтернету; введення в інтернет-програмування клієнт-серверної архітектури; Налаштування веб-сервера відповідно до мов програмування (asp, php, net, jsp та ін.); редактори та автори для програмування та розробки в Інтернеті; функції в інтернет-програмуванні; змінні сервера та середовища; кукі в інтернет-програмуванні; HTTP-запити та відповіді, що надсилаються через Інтернет; управління базою даних через Інтернет; розробка динамічних веб-додатків для навчальних цілей.

Аналіз статистичних даних EDT5012

Основні статистичні поняття та методи; (за допомогою статистичного програмного забезпечення) кодування та введення даних; створення таблиць та їх тлумачень; описова статистика та графіки; статистичні дані; непараметрична статистика.

EDT5013 Online Collaborative Learning

Теоретичні основи спільного навчання та онлайн-спільного навчання; процеси навчання в Інтернеті, дизайн, проблеми та програми; онлайнові засоби спільного навчання (електронна пошта, інтранети, портали, інтернет-спільноти, блоги, інформаційні панелі, конференції, форуми, конференц-зали, управління навчанням, блок-схеми та управління інформацією).

EDT5014 на основі ігрового навчання

Теоретичні основи навчання на основі ігрового процесу; процес навчання в ігрових навчальних середовищах; роль цифрових засобів масової інформації; ігри як характер соціального навчання; ефекти ігор в навчальних середовищах; роль мотиваційних теорій, пов'язаних з іграми та стилями гравців; мотиваційні та навчальні фактори існуючих ігор.

EDT5015 Технологічне управління в організаціях

Концепції технології та технології управління; технологічний життєвий цикл; критичні фактори в управлінні технологією; бізнес та технологічна стратегія; конкурентоздатність; технологічне планування та передача технологій; придбання та використання технологій; технологічний інноваційний процес.

EDT5016 Графічний дизайн

Процес і принципи графічного дизайну; креативність у графічному дизайні; основні конструктивні елементи; області застосування графічного дизайну (друкарські комунікації, графічні символи - емблема, знакові знаки, логотипи та торгові марки, дизайн візуальної ідентичності, дизайн плаката); базові знання графіки (глибина пікселів, стиснення, вибір формату зображення, дозвіл); програмне забезпечення графічного дизайну (Photoshop, Fireworks і т.д.); анімація; анімаційні принципи в освіті; і розробка простої анімації за допомогою Adobe Flash.

EDT5017 Освітні відео

Весь процес розробки навчального відео, від концепції до закінченого проекту; завдання (визначення повідомлення, написання сценаріїв, розкадровка, виробництво, редагування після виробництва та оцінка); робота цифрових відеокамер; виробничий персонал; середні вимоги; освітлення; звук; та програмний пакет для цифрового редагування.

EDT5019 ІКТ в освіті

EDT 5019, ІКТ в освіті - це курс випускників, який охоплює теорії, рамки та практику застосування комп'ютерних та веб-програм у різних навчальних умовах, парадигмах, теоріях та дослідженнях щодо використання технологій у навчанні. Протягом всього курсу ми будемо вивчати різні варіанти технологій та їх впровадження у викладання та навчання. Перші тижні курсу підготують вас до основної інформації в області комп'ютерного навчання, а решта курсів поєднають наукову та практичну інформацію в навчанні різних областей та навичок з технологіями CAI. У цьому курсі студенти також отримають практичний досвід у педагогічних додатках комп'ютерів, включаючи використання та оцінку різноманітного програмного забезпечення, веб-сайтів та інструментів Web 2.0.

Семінар EDT5887

Презентація та обговорення досліджень, розробки, існуючих проблем та можливих рішень у галузі навчальних технологій.

EDT5888-1 Дисертація

Мета курсу полягає в тому, щоб зробити аспірантів, які будуть писати дисертацію в галузі досліджень, вони вирішили зробити попереднє дослідження. Вона спрямована на те, щоб студенти написали пропозицію щодо обраної проблеми протягом певного періоду часу. Щоб студенти визначили тему дослідження та написали пропозицію щодо вибраної сфери навчання.

EDT5888-2 Дисертація

Мета курсу полягає в тому, щоб зробити аспірантів, які будуть писати дисертацію в галузі досліджень, вони вирішили зробити попереднє дослідження. Вона спрямована на те, щоб студенти написали пропозицію щодо обраної проблеми протягом певного періоду часу. Щоб студенти визначили тему дослідження та написали пропозицію щодо вибраної сфери навчання.

Вимоги до вступу

Для турецьких кандидатів

74509_Skjermbilde2018-04-10kl.11.32.50.png

*** Кандидати, які подають заявку на отримання магістерських програм в освітніх технологіях, не зобов'язані приймати курси з наукової підготовки.

Для міжнародних кандидатів

74508_Skjermbilde2018-04-10kl.11.33.09.png

*** Кандидати, які подають заявку на отримання магістерських програм в освітніх технологіях, не зобов'язані приймати курси з наукової підготовки.

109983_22_001.jpg
109984_22_002ii.jpg
109985_22_018.jpg

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр освітніх технологій
  • Monterrey, Мехіко
  • Zapopan, Мехіко
  • + 20 Більше
 • Ступінь магістра в освітніх технологіях та цифрових компетенціях
  • Online
 • Магістр освіти: навчання, дизайн та технології
  • Livingston, США