Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Введення

Ho Chi Minh City University of Technology – В’єтнамський національний університет міста Хошімін ( HCMUT-VNUHCM ), заснований у 1957 році, є державним університетом у В’єтнамі.

Університет був визнаний провідним центром академії, наукових досліджень і передачі технологій у В'єтнамі.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) є першим і єдиним університетом у В'єтнамі, який отримав акредитацію від HCERES (Європа) та AUN-QA (АСЕАН) одночасно .

Що стосується програмної акредитації, HCMUT є першим університетом у В'єтнамі , який отримав ABET (Рада з акредитації інженерно-технічної сертифікації, США) за двома спеціальностями: комп'ютерні науки та комп'ютерна інженерія . Ми також отримали сертифікат AUN – QA (Quality Assurance in ASEAN University Network Certification) за 9 спеціальностями : телекомунікаційна інженерія, машинобудування, хімічна інженерія, цивільне будівництво, виробниче машинобудування, бізнес-адміністрування, інженерія промислових систем, інженерія автоматичного керування та електротехніка.

СФЕРИ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) пропонує навчальні програми від рівня бакалавра до доктора філософії. рівень за різними спеціальностями: нафтова інженерія, хімічна інженерія, промисловий менеджмент, інформаційні технології, механічна та мехатронна інженерія, електротехніка та електроніка, цивільне будівництво, транспортна інженерія, екологічні технології та управління тощо.

Для іноземних студентів HCMUT пропонує навчальні програми для отримання ступеня бакалавра та магістра з навчанням англійською мовою.

СВІТОВІ З'ЄДНАННЯ

HCMUT співпрацює з престижними університетами по всьому світу, такими як Університет Монаша (Австралія), Університет Квінсленда (Австралія), Університет Аделаїди (Австралія), Технологічний університет Сіднея (Австралія), Університет Маккуорі (Австралія), Університет Гріффіта (Австралія). ), Університет Південної Австралії (Австралія), Університет Дікіна (Австралія), Університет Вуллонгонга (Австралія), Університет Отаго (Нова Зеландія), Університет Окленда (Нова Зеландія), Технологічний університет Нагаока (Японія).

Таким чином, студенти мають можливість перейти до наших університетів-партнерів, щоб отримати ступінь бакалавра, який присуджують університети-партнери, і обмінятися на академічні чи культурні програми протягом максимум 2 семестрів.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В HCMUT!

Контактні дані:
Електронна пошта: [email protected]Номер WhatsApp: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Рейтинги

В останньому рейтингу 400 університетів Азії за рейтингом QS Rankings ми займаємо 167 позицію, що на 5 позицій вище, ніж у попередньому році, що означає, що HCMUT входить до 170 найкращих університетів Азії .

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Запитання