Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Введення

Babson College , школа № 1 з підприємництва протягом 29 років згідно з US News & World Report , виховує лідерів підприємців, які створюють велику економічну та соціальну цінність всюди. Ми пропонуємо широкий спектр бізнес-програм для випускників, як на повний, так і на неповний робочий день, розуміючи, що кожен студент має унікальні особисті та професійні зобов’язання. Незалежно від програми, ви відкриєте для себе освіту, засновану на діях, і спільноту, наповнену динамічними лідерами підприємців. У Babson ми невпинно зосереджені на наступному:

Трансформація студентів у підприємницьких лідерів: Ми вважаємо, що підприємці не народжуються - вони створені, а освіта Бабсона прищеплює розуму та набору навичок, що спонукає студентів сприймати проблеми як можливості, орієнтуватися в неоднозначності та вживати заходів. Підприємницькі лідери зараз важливіші, ніж будь-коли.

Навчання за допомогою занять : Ми робимо більше, ніж навчаємо думати. Ми навчаємо вас, як це робити. Такий досвід, як наші консультаційні проекти для студентів, моделювання аудиторій та форуми під керівництвом студентів, сприяють навчанню вчителів у практиці реального життя, оснащуючи студентів навичками, необхідними для дій та справляти вплив.

Оптимізація потенціалу: будь то започаткування підприємства, зміна галузей чи переймання вашого сімейного бізнесу, ступінь Бабсона допомагає студентам рухатися з місця, куди вони хочуть бути. Наш невеликий розмір означає, що студенти, викладачі та кар’єрні консультанти створюють досвід, який допомагає кожному студенту досягти своїх особистих цілей.

Створення глобального досвіду та мережі: коли різні погляди збігаються, з’являються нові ідеї. У Bason різноманітність нашої спільноти є сильною стороною, яка розширює перспективи студентів, готуючи їх до роботи в усіх економіках і культурах. Досвід Babson наповнений міжкультурною командною роботою, глобальними обговореннями тематичних досліджень та міжнародними подіями. Оскільки кар’єри розвиваються по всьому світу після закінчення навчання, мережа Babson ніколи не залишиться далекою: 43 000 випускників охоплюють 129 країн.

У Babson College ви закінчуєте освіту більш ніж на ступінь - ви отримуєте натхнення, інструменти та розумний спосіб, необхідний для постійного професійного успіху. Це тому, що великі підприємницькі лідери долають невдачі, процвітають у невизначеності і завжди шукають рішення, де інші бачать лише перешкоди. Будучи підприємницьким лідером, ви зробите вам актив у будь-якій організації, здатній орієнтуватися на неоднозначність і просуватися вперед, а інші ще обробляють.

Ми пропонуємо наступні дипломні програми денної форми навчання:

MBA повний робочий день: Зробіть Бабсона своїм будинком далеко від дому, використовуючи штатну MBA на повній формі. Закінчіть ступінь за один-два роки. Спеціалізуйтеся на семи концентраціях MBA, включаючи призначені STEM концентрації в кількісних фінансах та бізнес-аналітиці та машинному навчанні.

Магістр наук з бізнес-аналітики: перетворюйте інформацію в інновацію за допомогою програми, призначеної STEM для повного робочого дня.

Магістр наук з фінансів: здобути навички фінансового моделювання та кодування працедавці хочуть в цій штатній програмі, призначеній STEM.

Магістр наук з управління підприємницьким лідерством: навчіться інновацій на початку вашої кар’єри в денній програмі денної програми дев'яти місяців.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   Запитання