Keystone logo
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Введення

Історія Азербайджанського Архітектурно-Будівельного Університету бере свій початок зі створення в республіці інженерно-будівельного факультету в 20-х роках минулого століття.

У 1975 був виданий указ про заснування Азербайджанського інженерно-будівельного інституту. У 1992-му інститут отримав статус Університету і був перейменований в Азербайджанський Архітектурно-будівельний університет.

мета нашого вузу - підготовка грамотних, висококваліфікованих і впевнених у собі фахівців, готових до конкуренції в своїй сфері діяльності.

В даний час АзАСУ - Це науково-освітній комплекс, що включає різні програми навчання. Тут функціонують ліцей з фізико-математичним ухилом, будівельний коледж, а також 7 основних факультетів Університету: архітектурний, будівельний, будівельно-технологічний, водопостачання і комунікаційних систем, транспортний, економіки будівництва, механіки та інформаційних технологій, а також факультети підготовки і навчання для іноземних громадян.

В університеті 2-х ступінчаста система освіти (бакалаврат і магістратура), з багатьох спеціальностей ведеться прийом в докторантуру, є додаткові форми освіти (курси удосконалення, мовні та комп'ютерні курси) для державних службовців, фахівців і всіх бажаючих отримати другу вищу освіту. Навчання ведеться на азербайджанською, російською та англійською мовами (за спеціальностями архітектура і будівництво).

В цілому в університеті навчається більше 6500 студентів магістрантів, аспірантів і стажистів, а також іноземні громадяни. Наші випускники працюють майже в 100 країнах світу.

В якості основних цілей розвитку позначені наступні напрямки:

відповідність освітніх стандартів міжнародним нормативам; підвищення якості навчання за рахунок застосування нових комп'ютерних технологій; участь в міжнародних програмах і проектах, спрямованих на мобільність студентсько-викладацького складу; розширення кількості виробничих баз для практики студентів, як в республіці, так і за кордоном; удосконалення наукової, матеріально-технічної та інформаційної бази.

АзАСУ розташовується на території площею в 5,5 га, тут розташовані чотири навчальні корпуси, будівля ліцею, спортивний центр, гостьовий будинок, їдальня, кілька кафе. Є студентське містечко, де розміщені п'ять житлових і один навчальний корпус.

В університеті функціонує фундаментальна бібліотека, з фондом понад 460 тисяч книг, журналів, реферативних збірників. Створено шаховий клуб, спортивні секції, творчі самодіяльні колективи, ансамбль народних інструментів, клуб веселих і кмітливих (КВК), інтелектуальний молодіжний клуб «Дебат». А в виставковому залі проводяться виставки творчих робіт студентів.

У 2014 році Університет пройшов державну акредитацію.

Підготовчий факультет

Підготовчий факультет для іноземних громадян Азербайджанського Університету Архітектури і Будівництва (Аз.УАС) як окремий структурний підрозділ було створено наказом Міністерства Освіти в 1984 році і є Навчальним Центром предвузовской освіти. За минулі роки на факультеті пройшли навчання і отримали сертифікати більше 3000 іноземних громадян майже з 60 країн світу: Європи і Африки, Близького Сходу і Латинської Америки, Азії та СНД.

До складу факультету входять кафедри азербайджанського, російської мов, а також кафедра загальнотехнічних дисциплін (ЗТД). Сьогодні колектив кафедр - це висококваліфіковані методисти, досвідчені викладачі, що мають багаторічний досвід роботи в іноземній аудиторії.

На факультеті ведеться професійно спрямована підготовка за наступними профілями: архітектурному, інженерно-технічного, будівельно-економічному, медико-біологічному та гуманітарного залежно від відповідності від спеціальності (напряму підготовки), яку учні мають намір отримати. Навчання на ПФ ведеться азербайджанською, російською та англійською мовами із застосуванням новітніх методик навчання і підбором підручників і навчальних матеріалів. На підготовчому факультеті функціонують мовні курси з вивчення азербайджанського, російської та англійської мов. Після успішного закінчення навчання на підготовчому факультеті іноземні учні отримують державне свідоцтво (сертифікат) про закінчення ПФ з правом продовжити навчання за обраною спеціальністю в Аз.УАС, а також в інших вищих навчальних закладах Азербайджану.

Підготовчий факультет Аз.АСУ має договори про співпрацю з підготовчими факультетами університетів «Анкара», «Газі», з «Турецьким центром навчання» в Туреччині, з підготовчими факультетами Тебрізськоє університету в Ірані, Московського Автодорожнього університету, Московського Державного Університету (МГУ), Російського університету Дружби Народів (РУДН) в Росії.

Розташування

  • Baku

    A. Sultanova 11, AZ-1073, Baku

    Запитання