Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport

Введення

Azerbaijan State Academy of Physical Education and Sport - це вища навчальна школа, яка надає всі можливості для підготовки висококваліфікованих фахівців із спортивної освіти. Основною метою Академії є підготовка вчителів фізичного виховання, тренерів та методистів -медиків для підтримки фізичного виховання та спорту. Академія поставила собі за мету наблизити спортивну освіту до світових стандартів, покращити якість освіти та підготувати компетентних фахівців до міжнародного ринку праці.

Викладацький склад Академії - це представники провідних місцевих та міжнародних експертів, урядових, ділових та міжнародних спортивних організацій.

Окрім викладання якісних, інноваційних та найсучасніших наукових знань, Академія також надає можливість бути учасниками «Перших європейських ігор», «Гран -прі Азербайджану Формули -1», «IV Ісламських ігор солідарності», «42 -ї Всесвітньої шахової олімпіади» », Які відбуваються в Азербайджані. Приєднуйтесь до нас і отримайте можливість стати частиною міжнародного спортивного менеджменту.

Розташування

  • Baku

    Fatali Khan Khoyski 98 Baku AZ 1072, AZ 1072, Baku

    Запитання