Avondale College of Higher Education майстер в області керівництва та управління
Avondale College of Higher Education

майстер в області керівництва та управління

18 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Купажований

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Завдання керівництва і управління в різних типах організацій стає все більш вимогливим і складним. Адаптація до швидко мінливого бізнес-середовища вимагає більш складного набору навичок і здібностей, від керівників і менеджерів. Церковні пов'язаних, а не некомерційні організації та інші організації вимагають ефективного керівництва усвідомленого соціальними науками і розвивається сукупності знань, що стосуються управління, керівництва і організацій.

Майстер лідерства та управління приділяє особливу увагу забезпеченню підвищення кваліфікації в області теорії і практики управління, підкреслюючи етичні, моральні та духовні аспекти керівництва та управління.

ТЕРМІН

Одно- і з половиною років повний робочий день або еквівалент неповний робочий день. Частина часу студенти зазвичай прогресувати в розмірі трьох або чотирьох одиниць на рік.

Кредитні пункти

Дванадцять одиниць на загальну суму 72 кредитних пунктів

Режим доставки

Змішаний підхід до навчання, з використанням онлайн-навчання платформи Moodle, прийнята для доставки більшості одиниць, до складу якого поза кампуса компонентів навчання і житлової сесії в Евондейл коледжі вищої освіти (Lake Macquarie Campus), або інший призначений центр, в липні кожного року. Житловий сесія надає студентам можливість брати участь в значній студент-лектора і взаємодії учень-учень.

Лектори і координатор звичайно доступні для спілкування зі студентами по телефону або електронній пошті.

назва

Майстер лідерства та управління Абревіатура: MLM

Акредитація

Курс акредитований Агентством за якістю та стандартами вищої освіти (TEQSA) і можуть бути запропоновані для австралійських студентів або іноземних студентів (CRICOS номер 062227A). Іноземні студенти підпорядковуються правилам, викладеним в ESOS Національного кодексу (2007р.)

вимоги до вступників

Ступінь бакалавра або еквівалент або задовільне завершення вимог Випускник Сертифікат в області лідерства та управління плюс досвід зайнятості по крайней мере, два роки у відповідному керівництва або управління ролями. У виняткових випадках студенти можуть бути допущені на підставі еквівалентних кваліфікацій за оцінкою з питань навчання і викладання комітету факультету освіти, бізнесу та науки шляхом. Офіційний транскрипт повинен супроводжувати кожну форму заявки. Кандидати, чиї ступінь бакалавра не була проведена англійською мовою повинні продемонструвати знання англійської мови шляхом досягнення бала IELTS, щонайменше, 6,5, без окремої смуги набрали менше 6,0 або еквівалент. Офіційна заява результатів IELTS повинен супроводжувати форму заявки.

Структура курсу

Це навчальна програма з дванадцятьма блок. Всі одиниці коштують 6 кредитних пунктів (якщо не вказано інше) кожна з уявної навантаженням 150 годин.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр стратегічних комунікацій та лідерства
    • Lisbon, Португалія
  • Магістр лідерства в соціальному секторі та управління некомерційними організаціями
    • Chicago, США
  • Магістр інновацій та соціального підприємництва
    • London, Великобританія