Avondale College of Higher Education майстер в галузі освіти
Avondale College of Higher Education

майстер в галузі освіти

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Купажований

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Майстер освіти (ПЕД) Курс призначений для вчителів і керівників шкіл, що бажають продовжити аспірантуру в галузі освіти. Особлива увага приділяється ролі християнського вчителя / адміністратора в підвищенні морального і віри розвитку в контексті християнської освіти. Майстер освіти пропонується в якості або ступеня курсових або поєднання курсових робіт та проекту або незначні дисертації. Дослідження доступні в п'яти областях:

 • Навчальні Адміністрація
 • Релігійне Освіта
 • Навчальний курс і дослідження
 • TESOL (Викладання англійської мови як другої або іншу мову)
 • Спеціальна освіта

ТЕРМІН

Один рік повний робочий день або еквівалент неповний робочий день. Частина часу студенти зазвичай прогресувати в розмірі двох або трьох одиниць на рік. Гнучкість дозволяє студентам або «прискорену» їх курс, беручи перевантаження, або взяти менше одиниці через кілька років, якщо це необхідно.

Кредитні пункти

Вісім одиниць на загальну суму 48 кредитних пунктів

Режим доставки

Одиниці виміру пропонуються або в змішаному режимі або повне відстань. Змішані блоки режиму складаються з компонентів дистанційного навчання та житлової сесії в Евондейл коледжі вищої освіти (Lake Macquarie Campus), або інший призначений центр, в липні кожного року. Житловий сесія надає студентам можливість брати участь в значній студент-лектора і взаємодії учень-учень.

Студенти отримують інформацію блоку і ресурси за допомогою інтернет-платформи навчання Moodle. Лектори і курс Конвінер доступні для спілкування зі студентами по Moodle, по телефону або електронній пошті. Компонент житлової школа покликана забезпечити інтегруючу перспективу пристрою. Учні виконують завдання, призначені для вивчення теоретичних концепцій, огляд останніх відповідних досліджень та сприяти відображення на місцях на основі і застосування понять, що зустрічаються.

Акредитація

Курс акредитований Агентством за якістю та стандартами вищої освіти (TEQSA) і можуть бути запропоновані для австралійських студентів або іноземних студентів (CRICOS номер 057327F). Іноземні студенти підпорядковуються правилам, викладеним у Законі про ESOS (2007) і Національного кодексу.

вимоги до вступників

Кандидати повинні як правило, мають ступінь бакалавра, за яким слід Диплом освіти або його еквівалент.

Кандидати на чотири роки ступінь бакалавра в галузі освіти плюс 2-х років або більше досвіду викладання з успішним досягненням Proficient статусу в Австралії професійними стандартами для вчителів будуть також мати право на підставі наступних:

 1. перевірка навчального портфеля, що підтверджує Австралійський інститут для навчання і стандартів (AITSL) Школа лідерства,
 2. позитивні результати в процесі співбесіди або семінару, проведеного в Школі освіти, а також
 3. успішне завершення 2 тижні еквівалентної інтенсивною програмою, що проводиться в Інтернеті.

Зарубіжні заявники повинні надати еквівалентну професійний статус підтвердженого в Школі освіти.

Перевірка повноважень потрібно на момент подачі заявки.

Кандидати, чиї ступінь бакалавра не була проведена англійською мовою повинні продемонструвати знання англійської мови шляхом досягнення бала IELTS, щонайменше, 6,5 для говорити і слухати, без окремої смуги набрали менше 6,0. Офіційна заява результатів IELTS повинен супроводжувати форму заявки.

Заявники можуть отримати передові стоячи до 50% від курсу MEd за умови, одиниці, які складають основу заявки були зроблені на еквівалентному рівні і були еквівалентного зважування в одиницях Avondale коледжу МЕД і / або звичайно.

структура курсу

Курс пропонується в трьох моделей. Всі моделі включають в себе блок християнську освіту і одну одиницю в методології дослідження. Менший варіант тезу пропонує студентам досвід досліджень, які можуть стати основою для просування подальших досліджень. Всі 6 кредитні точкові блоки вимагають умовну зобов'язання час 150 годин.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Ступінь магістра в галузі освіти та соціальної взаємодії
  • Tlaquepaque, Мехіко
 • Магістр мовних наук та культурології для особливих потреб
  • Parma, Італія
 • MEd Освітні дослідження
  • Belfast, Великобританія